Centrinis turo mačas: "Juventus" pergalė © Eurofootball.lt
Italijos čempionato 28-to turo centriniame mače susitiko Turino "Juventus" ir Romos "Lazio". Pergalę minimaliu rezultatu 1-0 iškovojo Turino klubas, ir tai pirma jo pergalė prieš "Lazio" nuo 1998-ųjų.

"%c00038" - "%c00019" 1 - 0
88' %p01431

Šeimininkai rungtynes pradėjo agresyviai ir pačioje pirmoje atakoje Trezeguet smūgiavo galva šalia vartų.
17-ą minutę atrodė, kad "Lazio" išsiveržė į priekį: Fiores aukštą perdavimą iš krašto vienu lietimu į vartus pasiuntė brazilas Cesaras. Teisėjas užfiksavo nuošalėje buvusį Inzaghi, ir nors šis buvo pasyvus šiame epizode, įvartis buvo neįskaitytas.
Po dviejų minučių Zambrottos stiprų smūgį puikiai atrėmė vartininkas Serenis.
"Juve" daugiau kontroliavo kamuolį, ir bandė įmušti iš toliau, tačiau klaida gynyboje jiems vos nesibaigė įvarčiu - Legrottaglie nepataikė išmušti galva, Fiore perdavė į centrą, Buffonas išmuštas kamuolys atšoko Liverani'ui, tačiau šio smūgis buvo šiek tiek netikslus.

Antrasis kėlinys kėlinys prasidėjo blankiai, ir abi komandos nesukūrė pavojingesnių progų.
78 minutę išėjęs į aikštę Miccoli buvo netoli tikslo - po baudinio jo užsuktas kamuolys atsitrenkė į skersinį iš viršaus.
Kai jau atrodė, kad komandos susitaikė su lygiosiomis, "Juventus" įmušė įvartį. 88 minutę Camoranesio perdavimą niekieno netrukdomas Trezeguet galva nukreipė į vartus.
"Lazio" dar bandė gelbėtis išleisdami greitąjį puolėją Lopezą, tačiau laiko buvo tiesiog per mažai.

Rytoj, ketvirtą valandą, paskutinėse turo rungtynėse susitiks "Perugia" ir "Inter.