Čempionų lygos atranka: "Arsenal" neįveikė turkų, "Napoli ir "Athletic Bilbao" išsiskyrė taikiai

Antradienį vakare Europos stadionuose buvo žaidžiami UEFA Čempionų lygos paskutiniojo atrankos etapo pirmieji susitikimai.

Daugiausiai ažiotažo sukėlusios rungtynės tarp Stambulo "Besiktas" ir "Arsenal" bei "Napoli" ir "Athletic Bilbao" klubų pasibaigė lygiosiomis.

"Ataturk" stadione "Besiktas" ekipa be įvarčių sužaidė su Arsene'o Wengero auklėtiniais. Iš aikštės antrajame kėlinyje buvo išvarytas "kanonierių" lyderis Aaronas Ramsey, kuris praleis antrąjį susitikimą kitą savaitę.

Tuo tarpu Neapolio klubas su baskais apsikeitė įvarčiais. Ikeras Muniainas pirmoje rungtynių pusėje išvedė į priekį svečius, o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino.

Pergales šįvakar šventė Zalcburgo "Red Bull", nugalėjusi švedų "Malmo", Bukarešto "Steaua", įveikusi "Ludogrets" pasipriešinimą, bei Lėverkuzeno "Bayer", rezultatyvioje kovoje išvykoje palaužusi "Kobenhavn" futbolininkus.

"Salzburg" 2 - 1 "Malmo"

16' 1 - 0 F. Schiemer
54'
2 - 0 Soriano
90'+1 2 - 1 E. Forsberg

"Steaua" 1 - 0 "Ludogrets"
88' 1 - 0 A. Chipciu

"Besiktas" 0 - 0 "Arsenal"
80' A.Ramsey - raudona kortelė

"Kobenhavn" 2 - 3 "Bayer"
5' 0 - 1 S. Kießling
9' 1 - 1 M. Jørgensen
13' 2 - 1 D. Amartey
31' 2 - 2 K. Bellarabi
42' 2 - 3 Heung-Min Son

"Napoli" 1 - 1 "Athletic Bilbao"
41' 0 - 1 Muniain
8' 1 - 1 G. Higuaín

Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 08-20 00:09
6 0
Nu atsakomosiose turėtų jau būti Ozil, Podolski, bet vistiek bus labai sunku Arsenal. Bet įdomu kodėl neduodama pasirekšti J. Campbell, WC jis labai žibėjo, manau tikrai būtų buvęs naudingas šiandien.
Cituoti
Arsenal4ever
Arsenal4ever 08-20 00:02
9 3
krc palaikau arsenala nuo 11m o dabar paciam 24, ir dar nemaciau per ta laika tokio sudino zaidimo, nesusikalbejimas aiskei, pasai netaiklus, kamuolys perlaikomas, ambiciju nulis atrodo lyg kiemo futbolas butu zaidziamas... apie giroud is vis patyliu, gal ir aikstes kokybe neleido primest savo zaidimo, bet snd besiktas labai gerai savo namu darbus buvo atlikes... patiko chambers neskaitant tos 1 kliurkos kur ba vos neimuse, bet seip graudu buvo ziuret, tikekimes kad cia tik del sezono starto, nes kitaip apie titulus o tuo labaiu apie top 4 galesim pamirsti... tikiuosi bus padarytos isvados ir kita savaite matysim kitoky futbola, toky koks yra budingas arsenalui... nes kitaip matysim grupiu etapa kaip savo ausis, geda snd buvo ziureti, i mano palaikomos komandos zaidima.......
Cituoti
Edas090
Edas090 (Liverpool FC, Lietuva) 08-20 09:35
3 0
Na, Arsenalas turėtų patekt toliau, nes individualiai žaidėjai tikrai stipresni. Bet nustebino, kad visiškai neparodė jokio noro laimėt, keliskart ir labai pasisekė,kad neprasileido įvarčių.. Besiktas kaip komanda žaidė tikrai geriau, tik meistriškumo trūkumas matėsi. Esant tokios formos, Arsenalo laukia labai sunkios rungtynės prieš Evertoną.
Cituoti
DoDo
DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 08-20 09:15
3 0
Salzburgui gali brangiai kainuoti tas pabaigoje praleistas įvartis. Norėčiau austrus pamatyti grupių etape..
Cituoti
Jotvas (Liverpool FC, Olympique de Marseille) 08-20 01:06
3 0
Bešiktaš davė praeitam sezone kovos abiems turkų superklubams, tik suolas per trumpas buvo pakovoti dėl trofėjaus rimčiau. Prieš Feyenoord puikiai namie atrodė ir aišku, daugiausiai nuopelnų turėtų atitekti Slovan Bilič, kuris puikiai paruošia komandą rungtynėms.