Čempionų lygoje – skambus "Spurs" sugrįžimas bei sunkios "Juventus" ir "Real" pergalės

Antradienį vakare UEFA Čempionų lygos 3-ajame rate buvo sužaistos dar šešerios A-D grupių rungtynės.

Į pergalių kelią įspūdingu stiliumi grįžo Londono "Tottenham" komanda. Praėjusiame ture septynis įvarčius prieš Miuncheno "Bayern" praleidę "pentiniai" namuose atsitiesė rezultatu 5:0 sutriuškinę Belgrado "Crvena zvezdą".

Jau po pirmojo kėlinio "Tottenham" turėjo triuškinančią persvarą – du įvarčius įmušė Heungas-minas Sonas, o dar vieną pridėjo Harry Kane'as. Antrajame kėlinyje taip pat pasižymėjo Erikas Lamela ir savo antrąjį įvartį pasiekęs H. Kane'as.

Tai buvo pirmoji "Tottenham" pergalė B grupėje, po kurios komanda pakilo į antrąją vietą.

Problemų išvykoje su Pirėjo "Olympiakos" turėjo Miuncheno "Bayern" vienuolikė. Graikai buvo įgiję pranašumą, tačiau du Roberto Lewandowskio ir vienas Corentino Tolisso įvartis nulėmė pergalę rezultatu 3:2.

Taip pat svarbią pergalę A grupėje pasiekė Madrido "Real" komanda. Vienintelis tikslus Toni Krooso įvartis nulėmė sėkmingą "baltųjų" pasirodymą Stambule.

"Galatasaray" ekipą be pergalių palikusi Ispanijos sostinės komanda pakilo į antrąją vietą.

Šioje grupėje triuškinančią pergalę pasiekė ir lyderio pozicijas užtvirtino Paryžiaus "Saint-Germain". Kyliano Mbappe ir Mauro Icardi šou buvo negailestingas "Club Brugge" komandai.

K. Mbappe, aikštėje pasirodęs po keitimo, į savo sąskaitą įsirašė "hat-tricką", o Mauro Icardi pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.

Taip pat triuškinančią pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Manchester City" ekipa, kuri rezultatu 5:1 nepaliko šansų "Atalanta" vienuolikei. Raheemas Sterlingas taip pat pasižymėjo trimis įvarčiais ("hat-trickas" per 11 minučių – red.), o Sergio Aguero pridėjo du.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Turino "Juventus" pasiekė dramatišką pergalę prieš Maskvos "Lokomotiv", o pagrindiniu rungtynių žaidėju tapo Paulo Dybala, kurio du įvarčiai per kelių minučių atkarpą leido "Juventus" ekipai triumfuoti rezultatu 2:1.

TURNYRINĖ GRUPIŲ LENTELĖ

"Galatasaray" 0 - 1 "Real Madrid"
18' [0 - 1] T. Kroos

"Juventus" 2 - 1 "Lokomotiv"
30' [0 - 1] A. Miranchuk
77' [1 - 1] P. Dybala
79' [2 - 1] P. Dybala

"Club Brugge" 0 - 5 PSG
7' [0 - 1] M. Icardi
61' [0 - 2] K. Mbappe
63' [0 - 3] M. Icardi
79' [0 - 4] K. Mbappe
83' [0 - 5] K. Mbappe

"Man City" 5 - 1 "Atalanta"
28' [0 - 1] R. Malinovskis (11 m. baudinys)
34' [1 - 1] S. Aguero
38' [2 - 1] S. Aguero (11 m. baudinys)
58' [3 - 1] R. Sterling
64' [4 - 1] R. Sterling
69' [5 - 1] R. Sterling
83' P. Foden ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Olympiakos" 2 - 3 "Bayern"
23' [1 - 0] Y. El Arabi
34' [1 - 1] R. Lewandowski
62' [1 - 2] R. Lewandowski
75' [1 - 3] C. Tolisso
79' [2 - 3] Guilherme

"Tottenham" 5 - 0 "Crvena zvezda"
9' [1 - 0] H. Kane
16' [2 - 0] H-M. Son
44' [3 - 0] H-M. Son
57' [4 - 0] E. Lamela
72' [5 - 0] H. Kane