Čempionų lygoje nebeliko Ispanijos klubų © Eurofootball.lt
UEFA Čempionų lygoje trečiadienį sužaisti antrosios aštuntfinalių dienos susitikimai, kurie klostėsi skirtingai nei antradienio mačai, nes į sekantį etapą pateko trys komandos, pirmąsias rungtynes žaidusios namuose - tai "Bayern", "Liverpool", ir "PSV" klubai, tuo tarpu vienintelis "Juventus" išplėšė pergalę po pratęsimo.

Dviejų milžinų dvikovoje "Real" po pirmųjų rungtynių turėjo vieno įvarčio pranašumą, tačiau "Juve" nesiruošė pasiduoti ir D.Trezeguet įvarčio dėka iškovojo teisę žaisti pratęsimą, o vėliau likus keturioms minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos pergalę Turino klubui išplėšė M.Zalayetos tikslus smūgis.

Deficito panaikinti nepavyko Londono "Arsenal" - Anglijos čempionų klubas nervingose rungtynėse įveikė Miuncheno "Bayern", bet iškrito iš turnyro dėl pralaimėjimo Vokietijoje rezultatu 3-1. Vienintelį įvartį "kanonieriams" pelnė jų atakų lyderis T.Henry.

Įtikinamas pergales išvykose pasiekė "Liverpool" ir "PSV" klubai: anglai Leverkuzene tokiu pat rezultatu kaip ir savo aikštėje 3-1 nugalėjo "Bayer", o "PSV" Prancūzijoje 2-0 laimėjo prieš praėjusio sezono finalininką "Monaco" ir eliminavo pastarąjį iš turnyro.

Taigi Čempionų lygos turnyre gana netikėtai greitai neliko Ispanijos komandų. Vienintelio likusio kelialapio į kitą etapą savininkas paaiškės kitą antradienį "Inter" ir "Porto" susitikime. Ketvirtfinalių ir pusfinalių burtai bus traukiami kovo 18-ąją.

Trečiadienio rungtynių statistika

"%c00008" 1 - 3 "%c00045"
(Pirmos rungtynės 1-3, bendras rezultatas 2-6)
28' [0 - 1] Luis Garcia
32' [0 - 2] Luis Garcia
67' [0 - 3] Milan Baros
87' [1 - 3] Jacek Krzynowek

"%c00038" 2 - 0 "%c00003"
(Pirmos 0-1, bendras 2-1)
76' [1 - 0] David Trezeguet
116' [2 - 0] Marcelo Zalayeta

113' Alessio Tacchinardi ("Juventus") ir Ronaldo ("Real") pašalinti iš aikštės

"%c00036" 0 - 2 "%c00128"
(Pirmos 0-1, bendras 0-3)
27' [0 - 1] Jan Vennegoor of Hesselink
70' [0 - 2] DeMarcus Beasley

77' Gael Givet ("Monaco") pašalintas iš aikštės

"%c00041" 1 - 0 "%c00001"
(Pirmos 1-3, bendras 2 - 3)
66' [1 - 0] Thierry Henry