"Cardiff" vartininkas vėl atrėmė 11 m. baudinį, o "Newcastle" liko be pergalės (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje šeštadienį prasidėjo 2-asis pirmenybių turas.

Pirmoji dvikova įvyko Velse, kur vietos "Cardiff" priėmė "Newcastle" futbolininkus. "Šarkos", antrajame kėlinyje likusios mažumoje, rungtynių pabaigoje galėjo išplėšti pergalę, tačiau neišnaudojo idealios galimybės - 0:0.

Pirmajame kėlinyje komandos progų daug neturėjo. 66-ąją minutę "Cardiff" sulaukė dovanėlės, kai iš aikštės teisėjo sprendimu buvo išvarytas Isaacas Haydenas.

Šios dovanos šeimininkai taip ir neišnaudojo - jų žaidimas nepasikeitė, o "Newcastle" net ir žaisdami dešimtyje rungtynių pabaigoje uždirbo 11 metrų baudinį, kuris galėjo atnešti pergalę.

Prie 11 metrų žymos stojęs Kenedy savo komandai pirmųjų trijų taškų neatnešė - Neilas Etheridge'as reagavo į brazilo smūgį ir jau atrėmė antrąjį 11 metrų baudinį šiame sezone.

Abi komandos pirmajame ture patyrė po pralaimėjimą, todėl tai buvo tik pirmieji taškai.

"Cardiff" 0 - 0 "Newcastle"
66' I. Hayden ("Newcastle") pašalintas iš aikštės
90+6' Kenedy ("Newcastle") nerealizavo 11 m. baudinio