C. Ronaldo vedė "Juventus" į pergalę mače su "Parma"


Milstas
Milstas (Juventus FC, Meksika) 01-20 09:39
3 2
Kas kur pasikvietė ant kokio kilimo Nebebadyk gal jau tu paskutinių venu
Cituoti
Milstas
Milstas (Juventus FC, Meksika) 01-20 09:36
9 3
Na Ronaldo pastaruoju metu žiauriai pakėlęs savo formą. Spėju, kai ateis pavasarį lemiamos kovos vėl kaip visada bus tope.
Cituoti
Plasm123
 Plasm123 (A.C. Milan) 01-20 08:49
8 1
Ligonis
Cituoti
 tanas 01-20 01:28
10 2
Kas ten pas Vaidošių prie nicko užrašyta? Aj gi Parma.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-20 00:13
14 48
Dybala be konkurencijos šio sezono Rubentuso maklerių lyderis, vien katastrofiniam Penaldo rąstui kokius 5-6 pendelius uždirbo (daugiau negu trečdalis šito lavono golų), o dar kiek piridačių atidavė ant lėkštutės sukramtytų. Pilnai galima suprasti jo pyktį, kai vietoj Tapinaldo lavono jis yra sodinamas ant suolo, bet tuo pačiu galima suprasti ir senuką Sarri, nes kai tik pradėjo sodinti Arrogantnaldo šiukšlę, kad nebūtų prapisti taškai, iškart valdžia pasikvietė ant kilimo ir ko gero vienas kitą suprato kas bus Sarri, jeigu marketingo projektas bus vertinamas lygiaverčiai su komandos draugais. Bet dabar visa komanda yra šitos arogantiškos šiukšlės įkaitė, ką ir parodė pernai chujoviausi komandos rezultatai per daugelį metų, šiemet kol kas dar chujoviau viskas einasi nei pernai kas atrodė jau yra neįmanoma Šiandien vos ne vos namuose sugebėjo patvarkyti be traumuotų lyderių lošusią Parmą, pagal sudėtį ant popieriaus 16 komanda lygoje, tik kad perpuvusi pensininkų ir atbrosų lyga tokia silpna, kad net tokia komanda turi galimybių prasimušti į EL zoną Skystakiaušis lažybininkas taip pat jau eina iš proto, renka visas niekam nereikalingas malkinės šiukšles, o po to verks, kad žaidėjai chujovi
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 01-20 00:04
28 20
Panašu kad titulo laimetojas priklausys nuo to kokia forma rodys CR. Šiuo metu tesiog žvėris.
Cituoti
Kyli&NeyBest
 Kyli&NeyBest 01-20 00:01
20 12
Ronaldas kai turi kas paseria pradeda kažką daryti, praeitamet alegris nebūtų pudes ant suolo dybala būtų gal su ajax susitvarkė. Kolkas Dybala net didesnis game changeris nei Ronis.
Cituoti