C. Ronaldo: "Nesivaikau rekordų, jie susiranda mane patys"

2019-10-15 14:06:38 Cristiano Ronaldo Portugalija

Rungtynės prieš Ukrainą antradienį Portugalijos rinktinės lyderiui Cristiano Ronaldo buvo išskirtinės. Antrame kėlinyje jis realizavo 11 m baudinį, taip pelnydamas 700-ąjį karjeros įvartį.

Po rungtynių paklaustas apie šį įspūdingą pasiekimą, 34-erių futbolininkas nesikuklino: "Rekordai pasiekiami natūraliai. Aš rekordų nesivaikau, jie susiranda mane patys."

C. Ronaldo prisijungė prie išskirtinio klubo - 700 įvarčių ribą yra perkopę tik legendiniai austras Josefas Bicanas, brazilai Pele ir Romario, vengras Ferencas Puškašas bei vokietis Gerdas Mulleris.

"Ne kiekvienam pavyksta pasiekti tokį įvarčių skaičių. Todėl dėkoju komandos draugams, treneriams ir visiems, kurie padėjo Cristiano tapti tokiu futbolininku", - sakė Portugalijos rinktinės kapitonas.

C. Ronaldo džiaugsmą apkartino nesėkmė - portugalai Kijeve 1:2 pralaimėjo Ukrainos rinktinei, kuri užsitikrino kelialapį į EURO 2020 turnyrą.

"Tai graži akimirka mano karjeroje, bet su kartėlio prieskoniu, nes pralaimėjome. Žaidėme gerai, kūrėme progas ir padarėme viską, ką galėjome, bet nelaimėjome", - sakė jis.

Portugalijos rinktinės treneris Fernando Santosas teigė, kad jo komanda aikštėje atidavė "per daug širdies ir per mažai šalto proto."

Bet kokiu atveju, Portugalija B atrankos grupėje kontroliuoja savo padėtį. Jei laimės likusias rungtynes lapkritį prieš Lietuvą ir Liuksemburgą, portugalai nepriklausomai nuo kitų dvikovų baigties užsitikrins vietą Europos čempionate.

Įvertinimas: 5 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 10-15 17:21
16 4
Visca Barca, tu bent žinai dėl ko jis nuėjo į laimiančia komanda? Todėl, kad papildytų savo laimėtų troferu kolekcija. O čia stumt ant žaidėjo tai.. Tu šūdo vietoj esi..
Cituoti
 Vaidas Vaidukas 10-15 17:09
14 3
Vaidoshius gal jau vadinkis kaip vadinais, o ne Barca, nei tau tą barca patinka nei ką, sėdi pastoviai apsivafleves prie ronaldo nuotraukos
Cituoti
 Gerard 10-15 22:23
5 0
Netikiu, kad po slapyvardžiais Forza juve ir Vaidochius (dabar Visca Barsa) yra realūs žmonės. NEĮMANOMA būti tokiais išprotėjusiais vienos asmenybės fanais. Manau čia portalo sukurti personažai, kad kuo daugiau tikrų žmonių įtrauktų į diskusijas apie 2 neabejotinai geriausius dešimtmečio futbolininkus.
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 10-16 08:56
3 0
Messi ir Ronaldo yra tokie skirtingi pagal žaidimą , bet komandos lyderiai ir laimėjo ne vieną ir du titulus, ir kaip jie sakė jie tarpusavyje nesipesa kaip jūs čia, aš tik džiaugiuosi kad man tenka matyti abudu žaidžiant nors kad ir link saulėlydžio
Cituoti
MettaworIdpeace
MettaworIdpeace (Real Madrid C.F., Portugalija) 10-15 14:46
22 25
Labai gerai pasakyta, tai tik dar karat irodo, kad tai ne tik geriausias, bet ir ismintingiausias futbolininkas
Cituoti