C. Ronaldo įvardijo pagrindinį skirtumą tarp savęs ir L. Messi

Antrąjį sezoną Turino "Juventus" komandoje pradedantis Cristiano Ronaldo vėl prisiminė konkurenciją su Lioneliu Messi.

Šių dviejų futbolininkų palyginimai yra bene dažniausiai diskutuojama tema futbolo sirgalių gretose. Paklausas apie pagrindinį skirtumą tarp savęs ir argentiniečio, C. Ronaldo įvardijo laimėtus titulus įvairiose komandose.

"Skirtumas tarp manęs ir Messi yra tas, kad aš žaidžiau įvairiose komandose ir su jomis laimėjau Čempionų lygos titulus", – pareiškė portugalas.

"Aš buvau tapęs rezultatyviausiu Čempionų lygos žaidėju šešis metus iš eilės. Čempionų lygoje yra ne daug žaidėjų, kurie būtų laimėję šį turnyrą penkis kartus, kaip tą padariau aš. Aš jau tapatinu šį turnyrą su savimi", – tęsė C. Ronaldo.

Visgi netrukus "Juventus" puolėjas pagyrė ir patį argentinietį: "Jis yra puikus žaidėjas, kuris bus atsimenamas ne tik dėl laimėtų "Ballon d'Or" apdovanojimų, bet ir dėl to, kad tobulėjo metus iš metų, kaip ir aš.

Kiekvieną rytą atsibusdavau su mintimi, kad turiu treniruotis ir pasiekti kažką daugiau, o ne tik džiaugtis uždirbtais pinigais. Ačiū Dievui, kad man netrūksta pinigų ir galiu dirbti ties tuo, kad įsirašyčiau į futbolo istoriją."

Įvertinimas: 22 15
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-13 15:45
74 3
Messi ir Ronaldo jie man abudu yra geri futbolininkai ,nesu nusiteikęs ni prieš viena... Abu yra legendos
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 08-13 17:05
37 3
Gal gali eurofootball.lt administracija nebedeti tokio pobudzio straipsniu kur yra kalbama apie ronaldo ir messio skirtumus bei panasumus. Suprantu kad si tema sulaukia iskart gausybes komentaru bet ir surenka visus chroniniu debilus bei trolius kurie bando kazka irodyneti kitiems debilams. Gaunasi ne diskusija o kazkokia ligoniu fiesta...
Cituoti
 ManUTD! 08-13 15:46
32 5
Kur Ronaldo intervas,ten ir Vaidoshiaus isgalvoti epitetai ir sudu pilimas. Kuom jis tavo gyvenimo taip sugadino?
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-13 15:49
20 1
Tu tai dužęs žmogau *** kreipti į tokius demėsi? Juokingi jūs esat,kai pjaunates,kaip šunys
Cituoti
Benderis
 Benderis (Manchester United FC) 08-13 15:27
22 14
Kazkai galvojau jog verygai uzdraudus bambalini myzala vaidas pratrezves ir nustos nesamones rasyt.. turbut reikalas sudetingesnis - anas ne girtas o jis yra trenktas.. uzuojauta seimai..
Cituoti