C. Ronaldo išgelbėjo "Juventus" nuo pralaimėjimo pirmajame Italijos taurės pusfinalio mače


 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-14 14:12
1 0
Tai kad komentatorius ta tema isvis nekalbejo mes po napoli pakalbesim
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-14 14:11
1 0
Barca senai jau ismesta laisvas
Cituoti
CaptainAmerica
 CaptainAmerica (F.C. Internazionale Milano, Vokietija) 02-14 11:06
8 0
Tai cia yra tokie du pseudo fanai. Tipo parmos ir bayer leverkusen fanai nera parase nei vieno komentaro normalaus apie tas komandas. Tik vislaik ateina paloti kai juvei nesiseka.
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 02-14 10:23
6 0
Žiūrint logiškai ypač mačius visas rungtynes rezultatas labai teisingas. Manau ir turėjo būti lygybė. Nors AC Milan žaidė gal net agresyviau ir su didesne aistra, bet buvo epizodų iš apiejų komandų. Aišku visokie durneliai kurie vertina pagal savo fanboy ir hater supratimus mano kitaip, bet čia jau jų problemos.
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 02-14 08:10
8 1
Vaidishiaus pseudonimu pasirasantis eik valentinkes su kulokaitene svest
Cituoti
braunykas fc (Arsenal FC) 02-14 01:12
10 4
vaidoteli kam tu vis komentuoji is sito niko????
Cituoti
 Blue blood 02-14 00:52
2 6
Na cia galejo ir neduoti penalcio nereikia tempti tai komandos
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 02-14 00:22
18 27
Koks dar Penaldo Eilinį kartą vienas chujoviausių komandos žaidėjų ir didžiausias inkaras puolime. Tik beviltiškas Ramsey buvo prasčiau įvertintas už šitą lavoną, o EF šiukšlyne išvemia tarsi Tapinaldo rąstas būtų individualiai komandą ištraukęs Krauuuupu Buffonas dieviškai sulošė, ištraukė viską kas įmanoma, skirtingai negu kaip 60-metis judantis Penaldo malka Buffonas atrodo, kad nesensta visiškai. Dybala taip pat vedė komandą kiek ėjo. Ramsey pyzda vapše, už Tapinaldo lavoną būti chujovesniu žaidėju čia jau yra ką veikti, jau kalbama apie jo pardavimą vos pusmetį prabuvus komandoje, o zarplata absoliučiai kosTminė Komentatorius iš Putleristano visą grajų pranšnekėjo kaip vargšas senukas Sarri negali sodinti Penaldo lavono ant suolo dėl jo marketingo projekto statuso, kaip Italijoj spauda stumia ant šito lavono ir kaip jis smukdo komandą, bet niekas negali nieko padaryti, Instagramo žvaigždė negali būti sodinamas ant suolo marketingo tikslais. Zlatanas jau ant sorakovniko eina, bet perpuvusioj pensininkų ir atbrosų lygoje dar gali pasiautėti, šiandien tempė komandą ant kupros. Užtat tokio pridurko kaip Theo reikia paieškoti Jau ne vieną ir ne mačus jis savo kvailom nesąmonėm kainavo komandai grajus. Kas dėl pendelio tai viskas normaliai, AC MyLoan ir taip keletą kartų galėjo būti nubausti už užklasinę veiklą, o čia akivaizdi ranka. Čia ne FA bachūrų šiukšlynas kur NeVARpoolis traukiamas už ausų su tokiais apgailėtinais šūdais ir rankos taisyklė jiems šį sezoną visiškai neegzistuoja. Kad ir šikną gali tas gynėjas ranką susikišti, bet kamuolio kelią ji pakeitė ir tuo viskas pasakyta. Nereikia leisti iki malkinės sąvartyno lygio, kur pajungus VAR`ą teisėjų "klaidų" tik dar labiau padaugėjo, reikia naudotis juo ir taisyti klaidas, o ne malkinės stiliumi naudotis juo, kad nuspręsti nugalėtoją žaidimais už aikštelės ribų.
Cituoti
Rio_Ferdi
Rio_Ferdi (Manchester United FC, Nyderlandai) 02-14 00:14
23 5
Apmaudu, gan tvarkingai laikė minimalų pranašumą AC Milan ir atsitiktinis pendelis 88 min. Ech, mažai pritruko iki pergalės... Kas liečia žaidimą, tai abi komandos neparodė gero futbolo, bet milanieciai bent progų ir pusprogių turėjo, o Juve tai ką aš žinau, apart Guardado nėra ką išskirt.
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 02-13 23:58
22 4
Ir vel. Tikrai progu nesukure . Idomu ka cl veiks.. Saugai totaliai mire..
Cituoti
Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 02-13 23:49
48 26
Juventus per 90min nesugeba nei vieno pavojingo epizodo suregzti ir standartiškai jau jiem būdingai gauna dovanėlę - doubtable penalty Milan žaidė tikrai neblogai ir nusipelnė pergalės, kuri buvo taip apmaudžiai pavogta. Aišku UCL mušant vien baudinius taip lengvai praslysti nepavyks tai galiu palinkėti tik sėkmės
Cituoti