C. Ronaldo apie L. Messi: "Konkurencija mus padarė geresniais"

Vienas iš kandidatų laimėti "Auksinio kamuolio" apdovanojimų – Cristiano Ronaldo – įsitikinęs, kad konkurencija su Lioneliu Messi padėjo tapti geresniu futbolininku ne tik jam, bet ir pačiam argentiniečiui.

"Nemažai žmonių sako, kad mes, žaisdami vienas prieš kitą Ispanijoje, tapome geresniais žaidėjais", – "France Football" leidiniui pasakojo portugalas.

"Manau, kad tai yra tiesa, nes rungtyniaudamas Madride jaučiau didesnę konkurenciją nei tuomet, kai dar buvau "Manchester United" klube.

Manau, kad tai buvo sveika konkurencija. Tiek aš, tiek Leo buvome savo klubų simboliais. Jis pats visai neseniai sakė, jog pasiilgo manęs kaip varžovo", – tęsė C. Ronaldo.

Penkiskart geriausias planetos futbolininkas taip pat papasakojo, kokią įtaką jam daro kitų žmonių nuomonė.

"Visada yra malonu išgirsti, kai kiti žmonės tave vadina geriausiu ar tiesiog fantastišku žaidėju. Šiuo metu girdžiu viską, kas yra kalbama apie mane, tačiau kai mano karjeroje bus padėtas taškas, visiškai atsiribosiu nuo tokių dalykų", – sakė portugalas.

Kalbėdamas apie tą pačią motyvaciją, C. Ronaldo atskleidė, kad rungtynės UEFA Čempionų lygoje yra dažnai neprilygstamos įprastos dvikovoms šalies pirmenybėse.

"Jeigu tai priklausytų tik nuo manęs, aš visada rinkčiausi žaisti tik svarbiausiose rungtynėse – rinktinėje ir Čempionų lygos turnyre.

Rungtynės, nuo kurio priklauso labai daug, man suteikia papildomos motyvacijos. Svarbiausia yra išlikti profesionalu ir atiduoti pagarbą savo šeimai bei klubui, kuriam atstovauji", – užbaigė portugalas.

Įvertinimas: 9 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 10-28 19:48
51 4
Tai tik dar vienas įrodymas kad gerbia vienas kitą ir palaiko sveika konkurencija, o ne taip kaip jūs čia pjaunates abi legendos abu smagu žiūrėti
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 10-29 08:51
9 4
O tu atsilupeli vaistus pakeitei, nes matosi paumejes nusisnekejimas
Cituoti
 Bau Darius 10-29 14:54
0 0
Budavo tikrai rimti El clasico ????
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-29 06:37
5 26
Ta prasme... Kokia konkurencija??? Kodėl EF neįdeda eilinių Giggso ir van Nistelrooy spjūvių Tapinaldo rąstui? Apie Messi tik koks negeras gandas pradvokęs paleidžiamas iškart jau įdėta būna Jei į temą Arrogantnaldo šiukšlė dėl absoliutaus uždūchinimo keičia savo reklamos taktiką. Dar visai nesenai reklamuodavosi save kaip visų laikų geriausią, dabar po visiško uždūchinimo 10+ metų pakeitė marketingo strategiją, nes jau darėsi utopinė, dabar tiesiog bando save pritraukti prie Messi, prašosi su Messi papietauti ir t.t. Sakyčiau gana neblogas marketingo projekto žingsnis, turėtų dalį neapykantos pakeisti gailestis, o ir pačiam bus lengviau susitaikyt su ex komandos draugų dūchinimu
Cituoti