C. Ronaldo – antras prasčiausiai baudos smūgius realizuojantis žaidėjas Italijoje

2019-09-26 19:11:13 Cristiano Ronaldo Serie A Juventus FC

Cristiano Ronaldo nuo savo atvykimo į Turino "Juventus" pelnė ne vieną grąžų įvartį, tačiau nė vienas iš jų nebuvo įmuštas po baudos smūgio.

AS suskaičiavo, kad nuo praėjusio sezono 34-erių metų futbolininkas iš viso atliko 24 baudos smūgius, tačiau nė vienas iš jų tikslo nepasiekė: 15 smūgių į varžovų "sieną", du – virš, septyni – į vartų plotą.

Minėtas leidinys teigia, kad 2018-19 metų sezone C. Ronaldo po standartinių situacijų netiksliai smūgiavo 18 kartų. Tai – antras prasčiausias rezultatas visoje lygoje.

Prasčiau už portugalą praėjusiame "Serie A" sezone baudos smūgius mušė tik "Frosinone" atstovas Camillo Ciano, kuris netiksliai smūgiavo 21 kartą iš tiek pat bandymų.

Iki Portugalijos rinktinės kapitono atvykimo įprastai baudos smūgius "Juventus" ekipoje mušdavo Miralemas Pjaničius arba Paulo Dybala.

Praėjusiame sezone C. Ronaldo per 31 lygos rungtynes įmušė 21 įvartį.

Įvertinimas: 18 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 09-26 19:42
35 15
Jauciu vaidoshius sau straipsni pasiraseDDD
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 09-26 19:34
22 8
Ah shit here we go again , vaidoshiaus tapinas coming soon
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 09-26 19:57
28 17
mesis butu visus sumuses..
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-26 21:57
33 23
Taip, deja, faktai apie Tapinaldo rąsto katastrofinius rezultatus seksualinių mažumų atstovų yra traktuojami kaip neapykanta, ant tiek kraupiai Instagramo žvaigždės PR7 graužikai yra paranojoj. Kaip minėjau ir Artestui, pasiskambinit į pagalbos linijas, pilną čia jų yra, gal padės O šiaip tai Penaldo lavonas gimė pačiu laiku realiai, nebuvo VAR`o, protu nesuvokiamai išaugo socialinių tinklų įtaka -monių nuomonei ir gyvenimams, visa karjera pastatyta ant šių dalykų. Sunku būtų rasti labiau pervertintą žaidėją per visą futbolo istoriją ko gero, antras po Messio, pyzdiec Nesveikas įžeidimas top futbolininkams, o ir pačio Messi pažeminimas, kad būtent šitas lavonas yra statomas tvirtas numeris du po jo.
Cituoti
Vaidoshius
Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 09-26 21:25
24 23
Keista, kad tik dabar kažkas ryžosi paskleisti tokią slaptą info Tapinaldo rąstas antras chujoviausias baudos smūgių atlikėjęs merdinčioj pensininkų ir atbrosų lygoje PER VISĄ ISTORIJĄ, bet jis jau geri 4-5 metai yra chujoviausias absoliučiai visose lygose ir čempionatuose per visą futbolo istoriją, per šiuos 5 metus vidutiniškai įšaudavo po 1-2 tikslius smūgius iš ~50 (!!), absoliučiai katastrofiniai rezultatai. Sunku suvokti kaip jis tiek metų buvo laikomas solidžiu antru numeriu po Messi, Instagramo įtaka tiesiog neįtikėtina. Messi savo ruožtu pastaruosius 5 metus yra numeris vienas (kaip ir pagal viską realiai ) pagal baudos smūgių realizavimą, Pjaničius buvo be konkurencijos numeris du, kol Arrogantnaldo šiukšlė atėmė šitas pareigas O šiaip Rubentuso lažybininkai totaliai pajautė Penaldo lavono efektą, chujoviausi komandos rezultatai per daugelį metų, Instagramo žvaigždės dėka įvirino -€40 limonų per praėjusius metus, ko gero minuso neturėję nuo Calciopoli skandalo Komandos didžiausia viltis į top žaidėją Dybala antrus metus iš eilės brūžina suolą ir degraduoja, komandos rūbinės atmosfera netoli katastrofinės. Tapinaldo rąsto efektas baigia sunaikinti komandą galutinai, dar betruktų, kad kokie $hintero impotentai su skystakiaušiu lažybininku priešakyje nupyzdintų ir merdėjančios pensininkų ir atbrosų lygos taurę, kurią be jokio vargo jau ima 8 sezonus iš eilės Kraupiausias transferų fl.opas per visą futbolo istoriją, netgi F. Torresas su savo £50 limonų visiškai nublanksta prieš šitą promuchą Ir šitas lavonas dar turi trejų metų €30 limonų per sezoną kontraktą, jeigu neišmes šitos apgailėtinos malkos į kokį Katarą, iš Rubentuso maklerių po šių trijų metų liks tik šlapia bala O euro vergas Arrogantnaldo šiukšlė jokiu būdu savo noru nepaliks komandos, su tokiu kontraktu prigavo Rubės lažybininkų pridurkus Kraupu, gaila žmonių, apiplėšė vidury baltos dienos ir ačiū nepasakė.
Cituoti