C. Puyolis: G. Pique yra geriausias gynėjas pasaulyje

Neseniai Giorgio Chiellini užsiminus, kad Sergio Ramosui šiame pasaulyje nėra lygių, buvusi "Barcelona" žvaigždė Carlesas Puyolis rinkosi kitą nuomonę ir pareiškė, kad jo ilgametis komandos draugas Gerardas Pique pranoksta visus.

Nepaisant to, kad šiuo metu katalonų gretose labiau blizga G. Pique porininkas Samuelis Umtiti, C. Puyolis įsitikinęs, kad G. Pique yra subrendęs kaip gynėjas ir turi tinkamų lyderio savybių.

"Šiuo metu Pique yra geriausias planetos gynėjas", - teigė C. Puyolis. - Jis dabar yra puikiame amžiuje ir fiziškai taip pat jaučiasi gerai. Jis visada buvo inteligentiškas aikštėje, tačiau dabar tai matosi dar geriau".

"Su jo lyderystės savybės tas pats. Jis jų visada turėjo, tačiau dabar su jomis jis viską kontroliuoja aikštėje. 

Jo pozicijos užsiėmimas taip pat yra patobulėjęs. Pique nedažnai praranda koncentraciją gynyboje ir tuo pačiu puikiai skaito žaidimą. Jis niekada nepraranda proto - viską prisiima su didesne atsakomybe. Tai visada ateina, kai pasieki tam tikrą amžių", - pridūrė C. Puyolis.

Įvertinimas: 2 20
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Extra
Extra 04-06 17:06
18 2
Katalonai jie. Jei būti ispanas, būtų Ramosą pasakęs.
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 04-06 20:03
8 3
Tai kad jo komandos draugas už jį geresnis.. (umtiti)
Cituoti
Žuvies
Žuvies (Liverpool FC) 04-06 17:07
3 2
nei vidičius nei evra net į top 50 nepatektų, dėl Maldini sutikčiau. O dėl Pique tai nesamonė. Labai labai geras jis, gal net top 5 šiuo metu, bet tik tiek.
Cituoti