Buvęs "Barcelona" prezidentas: "Iš mūsų stiliaus ir akademijos nebeliko nieko"

2019-06-08 12:37:35 FC Barcelona

Buvęs "Barcelona" prezidentas Joanas Laporta tvirtina, kad dabartinis klubo sporto modelis juos vis labiau tolina nuo Johano Cruyffo filosofijos, kuri veikė taip nepriekaištingai jam būnant vadovybėje.

Dabartinė "Barcelona" dažnai susilaukia kritiško požiūrio iš savo paties sirgalių. Dauguma tvirtina, kad Ernesto Valverde nėra tinkamas vadovauti šiai komandai, tačiau dabartinis prezidentas Josepas Bartomeu yra išreiškęs visišką pasitikėjimą šiuo strategu.

"Barcelona" tolsta nuo savo stiliaus, kurį pirmas mūsų klube įdiegė Cruyffas", – teigė J. Laporta. – Jis yra šio stiliaus tėvas ir žmogus, kuris pavertė mus nugalėtojais. Šį sezoną turėjome sezoną, kuris parodė, kad mes jau esame toli nuo šio stiliaus".

Mes neturime aiškios strategos, nėra jokio projekto, o "La Masia" (klubo akademija – red.) jau yra visiškai apleista. Tai yra bauginantis dalykas. Mums reikia pasikeisti kuo įmanoma greičiau.

Vienintelis būdas, kaip galime išsikapstyti iš šios situacijos, tai visiškai pakeisti savo požiūrį ir pradėti naują etapą. Mes prarandame metus, kurie galėtų būti paženklinti šlove. Esame patenkinti rezultatais, nors jie ir nėra atitinkantys mūsų lūkesčius", – tęsė buvęs "Barcos" prezidentas.

J. Laporta taip pat pridūrė, kad dėl pastarųjų metų nesėkmių UEFA Čempionų lygoje yra kaltas būtent aiškios strategijos neturėjimas.

"Jūs negalite duoti daugiau atsakomybės Messi nei jam iš tikrųjų priklauso. Leo atiduoda viską ir tik jam galime padėkoti už tai, kur buvome per pastaruosius metus.

Jam reikia komandos, kuris spindėtų pasauliniame futbole. Gėda, kad turėdami tokius žaidėjus esame dabartinėje situacijoje. Viskas dėl to, kad pamiršome savo tikrąjį stilių

To įrodymas yra Čempionų lyga, kurioje nebūdamas savimi nieko nelaimėsi", – pridūrė J. Laporta.

Įvertinimas: 16 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 futbolodede 06-08 14:25
27 3
Pirma turetu skristi lauk Bartomeu, o su juo paskui visi fiziniai monstrai boatengai, vidaliai ir tt
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-08 18:45
23 12
Tai ir rašoma apie komandą, o ne rezultatus. Išaugint tokius kaip Messi, Xavi ar Iniesta toli gražu nepavyks kiekvienoj kartoj, bet kaip ne kaip prie Guardiolos Barcos startinėje sudėtyje dažnai būdavo po 8-9 akademijos auklėtinius. Aišku pats dalį jų ir išsiugdė Barcoj B, tai gal paprasčiau integruot buvo. O dabar Barcos mokykla vapše užmušta, tiki takos nelikę, perkami visokie sveiku protu nesuvokiami lavonai arba vapše komandai netinkantys žaidėjai, o viską permuša tai, kad komanda nusirito iki Valverdes impotento ir pradėjo lošti gynybinį futbolą Cruyffas turbūt karste vartosi matydamas kokį šiukšlyną padarė Farcos valdžia, sunaikino visą Cruyffo/Guardiolos darbą ir vėl teks viską pradėti iš naujo. Ir viską dengia tik Messi visų laikų geriausio formos žaidimas, vien tik dėl Messi Barca vis dar ir turi top komandos vardą, be Messi būtų eiliniai vidutiniokai. Dabar UEFAdrid šiukšlės po 10 metų didžiausios titulų sausros per klubo istoriją sąlygotos Tapinaldo rąsto pertraukos įsigijo Messi/Moneymaro/Griezmanno stiliaus žaidėją kuriantį grajų ir ant kurio laikosi puolimas, gali jau Messi pastangų neužtekti net ir La Ligą paimti
Cituoti
Gaucho
 Gaucho (Arsenal FC) 06-09 13:51
0 0
Visokie "buve" tik ir gali kalbet
Cituoti
 Bau Darius 06-09 02:20
0 1
Praslysk arve... Futbole kaio krikete, o net nzn su kuo kriketa zaidzia...
Cituoti