Būsimi Lietuvos varžovai draugiškus mačus pralaimėjo

2005-08-18 17:01:00
Tarptautinių rungtynių pertraukoje dauguma Europos šalių žaidė draugiškus susitikimus ir taip ruošėsi rugsėjo mėnesio Pasaulio čempionato atrankos varžyboms. Po dvi rungtynes sužaidė tik keturios V.Lobanovskio turnyre dalyvavusios rinktinės, o kitos komandos iš viso žaidė 24 susitikimus.

Ukrainoje vykusiame buvusio trenerio V.Lobanovskio garbei pavadintame turnyre pirmąją dieną Lenkija po gražios ir permainingos kovos nugalėjo Serbija ir Juodkalniją, o šeimininkų komandą po 11 metrų baudinių serijos nusileido Izraeliui. Turnyro finale trečiadienį Lenkija tokiu pačiu rezultatu kaip ir dieną prieš tai 3-2 įveikė Izraelį, tuo tarpu Ukraina privertė būsimus lietuvių varžovus serbus pripažinti antrąjį pralaimėjimą iš eilės.

Nesėkmę patyrė ir kitas Lietuvos varžovas 7 atrankos grupėje Bosnija ir Hercogovina, išvykoje minimaliu pranašumu nusileidusi Estijai. Dar viena mūsiškių varžovė Ispanija savo aikštėje rezultatu 2-0 įveikė Urugvajų, o Belgija tokia pat persvara nugalėjo Senojo žemyno čempionę Graikiją.

Skaudų antausį gavo Anglijos rinktinė, Danijoje po tragiškai sužaisto paskutinio pusvalandžio rezultatu 4-1 pralaimėjusi šeimininkų ekipai ir patyrusi didžiausią nesėkmę nuo 1980-ųjų. Įvarčius danams pelnė D.Rommedahlis, J.D.Tomassonas, M.Gravgaardas ir S.Larsenas, o paguodos įvarčiu svečiams pasižymėjo W.Rooney.

Lygiosiomis baigėsi intriguojantis amžinų varžovų iš Vakarų Europos susitikimas - namuose rungtyniavusi Olandija pirmavo rezultatu 2-0 du kartus pasižymėjus A.Robbenui, bet skirtumą iš pradžių sušvelnino M.Ballackas, o vėliau, likus devynioms minutėms iki mačo pabaigos, panaikino G.Asamoah.

Pasaulio čempionė Brazilija tik puikaus Ricardinho baudos smūgio dėka išvykoje sužaidė lygiosiomis 1-1 su Kroatija, Airija namuose 1-2 pralaimėjo Italijai, Vengrija tokiu pat rezultatu turėjo pripažinti Argentinos pranašumą, Z.Zidano sugrįžimo įkvėpta Prancūzija 3-0 sutriuškino Dramblio Kaulo Krantą, Švedija 2-1 įveikė Čekijos rinktinę, Bulgarija įveikė Turkiją, o Portugalija privertė pasiduoti Egiptą.

Draugiškų rungtynių rezultatai

Antradienis
Lenkija 3 - 2 Serbija ir Juodkalnija
Ukraina 0 - 0 Izraelis
(11m. baudiniai 3-5)

Trečiadienis
Lietuva 1 - 0 Baltarusija
Ukraina 2 - 1 Serbija ir Juodkalnija
Vengrija 1 - 2 Argentina
Estija 1 - 0 Bosnija ir Hercegovina
Albanija 2 - 1 Azerbaidžanas
Bulgarija 3 - 1 Turkija
Norvegija 0 - 2 Šveicarija
Lenkija 3 - 2 Izraelis
Danija 4 - 1 Anglija
Malta 1 - 1 Šiaurės Airija
Belgija 2 - 0 Graikija
Švedija 2 - 1 Čekija
Velsas 0 - 0 Slovėnija
Austrija 2 - 2 Škotija
Olandija 2 - 2 Vokietija
Airija 1 - 2 Italija
Prancūzija 3 - 0 Dramblio Kaulo Krantas
Kroatija 1 - 1 Brazilija
Jordanija 0 - 0 Armėnija
Ispanija 2 - 0 Urugvajus
Islandija 4 - 1 Pietų Afrikos Respublika
Portugalija 2 - 0 Egiptas
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.