"Bundesliga": "Bayern" pervažiavo "Mainz" ekipą

Šeštadienį tęsiasi "Bundesliga" pirmenybių trečiojo turo kovos.

Nesunkią pergalę namuose iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri net 6:1 sutriuškino "Mainz" futbolininkus.

Tiesa, būtent svečiai pirmieji išsiveržė į priekį dar 6-ąją susitikimo minutę, kai be priežiūros baudos aikštelėje likęs Jeanas-Paulas Boetius galva nukreipė kamuolį į vartus.

"Bayern" rungtynes perlaužti sugebėjo tik pirmajam kėliniu artėjant prie pabaigos, o rezultatą puikiu smūgiu 36-ąją minutę išlygino Benjaminas Pavardas. Beje, tai buvo pirmasis prancūzo įvartis Vokietijos čempionų gretose.

Šeimininkai pranašumą įgijo jau paskutinėmis kėlinio akimirkomis, kuomet puikiai baudos smūgį realizavo Davidas Alaba.

Po pertraukos "Bayern" futbolininkai didesnių vilčių savo varžovams nepaliko. Jau 54-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė Ivanas Perišičius, kuriam tai buvo taip pat pirmasis įvartis "Bayern" gretose.

64-ąją minutę "Bayern" dominavimą pratęsė Kingsley Comanas, o 78-ąją savo įvartį pridėjo ir Robertas Lewandowskis.

Tašką rungtynėse 80-ąją minutę padėjo 18-metis Daviesas Alphonso, kuris pelnė šeštąjį "Bayern" ekipos įvartį.

"Bayern" futbolininkams tai buvo antroji pergalė iš eilės, "Mainz" kol kas lieka be taškų.

"Bayer" 0:0 "Hoffenheim"

"Freiburg" 1:2 "Koln"

"Schalke" 3:0 "Hertha"

"Wolfsburg" 1:1 "Paderborn"