Brazilų atkirtis L. Messi: "Jis nekalbėjo apie korupciją, kai teisėjai švilpė į "Barcelona" pusę"

Brazilijos rinktinės triumfą "Copa America" turnyre aptempdė nuolatinės kalbos apie "korupciją" ir "teisėjų pagalbą".

Vienas iš didžiausių iniciatorių – Lionelis Messi. Pusfinalį prieš brazilus pralaimėjęs Argentinos rinktinės lyderis kaltino visą Pietų Amerikos futbolo konfederaciją korupcija bei teigė, kad turnyras buvo suorganizuotas dėl brazilų triumfo.

Jam po finalo rungtynių, kuriose turnyro šeimininkai Peru futbolininkus įveikė rezultatu 3:1, karčių replikų negailėjo brazilų žaidėjai.

"Sunku klausytis, kai toks žaidėjas kaip Messi, pripažįstamas visame pasaulyje, kalba tokius dalykus. Teisėjai ne kartą yra švilpę į jo pusę, kai jis žaidė su "Barcelona" ir Argentinos rinktine. Kadangi švilpukai buvo palankūs jam, jis nekalbėjo apie korupciją", – teigė gynėjas Marquinhosas.

Jam pritarė ir Thiago Silva: "Kartais po pralaimėjimų visą atsakomybę bandai nusiimti nuo savo pečių ir kaltę suverti ant kitų. Labai skaudu girdėti tokius dalykus iš Messi. Ar po neįtikėtinai prasto teisėjo pasirodymo, kai PSG pralaimėjo 1:6 "Barcai", mes pradėjome kaltinti UEFA organizaciją?"

L. Messi komentarams negalėjo pritarti ir ilgametis jo bendraklubis Dani Alvesas: "Galiu pasakyti tiek, kad nesutinku su tuo, ką pasakė jis. Mes daug ir sunkiai dirbome, kad laimėtume šį trofėjų. Aš suprantu, kad jis yra nusivylęs, tačiau nepritariu jo žodžiams."

Galiausiai savo žodį tarė ir Brazilijos rinktinės strategas Tite: "Messi futbole yra ateivis, bet jis turi parodyti daugiau pagarbos varžovams. Jis turėtų suprasti ir susitaikyti su nesėkme."

Įvertinimas: 27 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 BAYERN LTU (Bayern Munich FC) 07-08 11:35
53 11
Tiesa ir pasake.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-08 12:41
24 12
Vaidoshius tu tyliai būk ,nes nusišneki , amžinai Messi teisus , nenardyk pats naras , jei nesupranti tai D***
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 07-08 14:52
8 5
Tu tai vapsce lysk po lapais su savo gydimais niekam nebeidomus tavo sapaliavimai, net tie kurie tave prijaute piso rudi tau i hare
Cituoti
TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 07-08 14:50
7 4
Lygiai taip pat kaip pasaulis kalbejo apie STAMPFORD BRIDGE ir PSG
Cituoti
FenomenoR9
FenomenoR9 (Real Madrid C.F.) 07-08 20:05
1 1
piaras cia ir tiek. Siekia labiau itikti Argentinos zmonems, kur jis nera visuotinai megstamas
Cituoti