Brazilai po dramatiškos 11 m. baudinių serijos žengė į pusfinalį

2019-06-28 09:32:48 Copa America Brazilija Paragvajus

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Brazilijoje vykstančiame "Copa America" turnyre buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas.

Turnyro šeimininkai brazilai Porto Alegrėje susigrūmė su Paragvajumi. Po varginančios ir 11 metrų baudinių pareikalavusios kovos kelialapį į pusfinalį nuskynę Brazilijos futbolininkai.

Įvarčių komandos per pagrindinį laiką taip ir nepasiekė. Paragvajus nuo 58-os minutės buvo priverstas varžytis dešimtyje, tačiau net ir tai nepadėjo brazilams pasiekti pergalingo įvarčio.

Ištiksėjus pagrindiniam laikui, komandos pradėjo ruoštis 11 m. baudinių serijai – "Copa America" turnyro ketvirtfinalio etape nėra žaidžiamas pratęsimas, nors nuo pusfinalio ši taisyklė ir vėl įsigalios.

Baudinių serija nesėkmingai prasidėjo Paragvajui – pirmasis smūgis nepasiekė tikslo, o brazilai sumušė tris iš eilės. Ketvirtojo nerealizavo Roberto Firmno, tačiau Paragvajus penktu bandymu vėl smūgiavo ne tiksliai, o Gabrielis Jesusas iškart po nesėkmingo varžovų smūgio užbaigė seriją pasiekęs ketvirtąjį tikslų baudinį.

Brazilų pusfinalyje lauks Argentinos – Venesuelos poros nugalėtojas.

Rezultatas:

Brazilija 0 - 0 Paragvajus
(11 m. baudinių serija: 4-3)
58' F. Balbuena (Paragvajus) pašalintas iš aikštės

Įvertinimas: 2 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Hancas
Hancas (Juventus FC, Chelsea FC) 06-28 10:06
12 1
nesuprantu kodėl willianą leido tik tada, kai jau pendeliam ruošė. Visiškai kitoks žaidimas su juo buvo. Firminho nepataikyt nuo 11m. kažkokie prikakoję tie brazilai lošė visas rungtynes. p.s. tiek perdavimų ir 90% acc wow
Cituoti
Bianco
 Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 06-28 12:07
7 3
Keista kad be pratesimo, skatina autobusus. Bet kuriuo atveju laimes Urugvajus
Cituoti
 Blue blood 06-28 11:37
4 0
Nevykusi brazilu komandos strategija
Cituoti