"Borussia" antrajame kėlinyje išleido pergalę iš savo rankų

"Bundesliga" 32-ojo turo rungtynėse vis dar dėl čempionų titulo kovojanti Dortmundo "Borussia" išvykoje lygiosiomis 2:2 sužaidė su "Werder" ekipa.

Svečiai rungtynes pradėjo itin sėkmingai ir jau 6-ąją minutę po puikaus prasiveržimo kamuolį į vartus pasiuntė C. Pulisicas. Pirmajam kėliniui artėjant prie pabaigos nuostabiu baudos smūgiu BVB persvarą padvigubino P. Alcaceras.

"Werder" rezultatą sušvelnino 70-ąją minutę, kuomet K. Mohwaldo smūgiuotą kamuolį labai nesėkmingai gaudė "Bourssia" ekipos vartų sargas R. Burkis. Vos po penkių minučių rezultatą išlygino C. Pizarro.

Toks rezultatas netenkino nė vienos ekipos, todėl per paskutiniąsias 15 minučių aikštėje vyravo atviras futbolas. "Werder" gretose puikią progą progą pasižymėti turėjo M. Rashica, o kitoje aikštės pusėje pavojingai smūgiavo C. Pulisicas, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo.

Likus dviem turams "Borussia" nuo lyderių "Bayern" futbolininkų atsilieka keturiais taškais. 9-oje vietoje esantys "Werder" futbolininkai prarado net teorinius šansus kovoti dėl vietos Čempionų lygoje.