"Benfica" patvirtino, kad "Atletico" už rekordinę sumą perka J. Felixą

Madrido "Atletico" komanda vejasi savo didžiausius konkurentus Ispanijoje ir pagal transferų sumas.

Lisabonos "Benfica" oficialiame pranešime patvirtino, kad iš Madrido "Atletico" komandos sulaukė 126 mln. eurų pasiūlymo už jų auklėtinį Joao Felixą.

Tai – absoliutus "Atletico" transferų rekordas. Pats 19-metis J. Felixas taps ketvirtu brangiausiu visų laikų futbolininku.

Įdomu tai, kad "Atletico" pasiūlė 6 mln. eurų daugiau nei prašė jo sutartyje nurodyta išpirkos suma – 120 mln. eurų. Teigiama, kad tokį variantą "rojiblancos" pasirinko norėdami paskirstyti pinigus dalimis, o ne iškart sumokėdami visą išpirkos sumą.

Dabar yra tik laiko klausimas, kada "Benfica" oficialiai priims šią pinigų sumą, o šį sezoną profesionaliai futbolą žaisti pradėjęs J. Felixas prisijungs prie "Atletico".

Kylanti Portugalijos futbolo žvaigždė praėjusį sezoną pagrindinėje komandoje sužaidė 43 rungtynes, pelnė 20 įvarčių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

J. Felixas yra perkamas su tikslu pakeisti Antoine'ą Griezmanną, kuris liepos 1 dieną turėtų oficialiai prisijungti prie "Barcelona" klubo. Už jį "Atletico" sulauks 120 mln. eurų.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-27 12:30
23 6
€120 limonų už vaiką, kur dar neaišku ar kas rimto gausis Išprotėjo Atletico, jeigu čia rimtai.
Cituoti
gud 06-27 13:21
11 2
Jesus... Jus pažiūrėkit kaip jis žaidžia. Sezono pabaigoj visi bus pamiršę apie tai, kad komandoj buvo kažkoks prancūzas Antanas. Šitas bičiukas aikštėj kaip CR būdamas 18-19.
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 06-27 10:58
11 5
Nu cia labai labai rizikingas transferis ivertimus kokia suma merkiama uz toki jauna zaideja. Labai jau i krastutinumus Atletic cia eina
Cituoti
Mr.Eco 06-27 17:53
3 1
O tu esi matęs? Kiek? Stebi visas Liga NOS rungtynes? Ar tik Youtube geriausių sezono akimirkų rinkinuką pažiūrėjai? Nenoriu nieko pikta pasakyti tau, bet natūralu jog šis transferas iššaukia tokias diskusijas.. turbūt daugelis iš mūsų ir nežinojo šio jaunuolio prieš 1-2 metus.. nors futbolu domimės reguliariai ir nuolatos, o ką jau kalbėti apie tai jog žaidimo neesam jo matę. P.S pritariu jog ,,Atletico'' rizikuoja, bet tikriausiai žino ką daro ir į ką investuoja. O kuo toliau tuo labiau transferų rinka darosi ,,kosmosu''.. tiesiog WOW. Peace.
Cituoti
 Blue blood 06-27 11:57
0 0
Na nezinau jo labai gerai,rizika kas be ko ir dar greizmano situacija kabo ore sakyciau kas zino Kas cia gausis is siuo sanderiu.seip pagal sumas tai vienas zaidejas keicia kita
Cituoti