Be trenerio žaidęs "Žalgiris" susitvarkė su "Stumbru"

2018-10-31 22:27:31 A lyga Vilniaus Žalgiris FC Stumbras

ilniaus „Žalgirio“ treneris Valdas Urbonas dėl diskvalifikacijos savo komandos rungtynes prieš Kauno „Stumbrą“ stebėjo iš tribūnų. Vis tik žalgiriečiai sugebėjo iškovoti pergalę rezultatu 2:0.

Anksčiau pasibaigusiame mače Marijampolės "Sūduva" 1:0 palaužė "Trakus", o tai reiškė, kad "Žalgirio" futbolininkai kovoje prieš "Stumbrą" negalėjo klysti.

Rungtynių pradžioje nestiprų Serge'o Nyuiadzio smūgį bandė pataisyti Tomašas Malecas, bet "Stumbro" vartininkas Giedrius Kvedaras buvo savo vietoje. Kauniečiai atsakė Marcoso Junioro smūgiu galva, kai kamuolį į kampinį nukreipė vartininkas Armantas Vitkauskas.

28 minutę Louisas Ogana bandė pasižymėti galva, o G. Kvedaro atmuštas kamuolys atsimušė į skersinį. Sėkmė žalgiriečius aplenkė ir 42 minutę, kai į skersinį pataikė ir T. Malecas, o L. Ogana smūgį atrėmė vartininkas.

"Žalgiris" savo tikslą galiausiai pasiekė tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms. Po standartinės situacijos "Stumbro" gynėjas Matheusas Bissi baudos aikštelėje pargriovė L. Oganą. Teisėjo skirtą 11 m baudinį realizavo Tomašas Šimkovičius - 1:0.

"Stumbro" futbolininkams prireikė laiko atsigauti po šio nokdauno. Antro kėlinio viduryje į vartus pavojingai mušė M. Junioras - kamuolys pralėkė šalia virpsto. 70 minutę individualiu prasiveržimu nustebino Donovanas Slijngardas, bet jam pergudrauti G. Kvedaro nepavyko.

Rungtynių pabaigoje kauniečiai rizikavo ir bandė spausti varžovus. Prie "Žalgirio" vartų ne kartą buvo kilęs pavojus. Tačiau viską išsprendė po keitimo aikštėje pasirodęs Domantas Šimkus. Prasidėjus pridėtam laikui jis sulaukė L. Ogana perdavimo ir smūgiavo tiksliai - 2:0.

Po 30 turų kovų tarp "Sūduvos" ir "Žalgirio" išliko 3 taškų skirtumas.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Anbo
Anbo (Brazilija) 10-31 22:47
11 2
Gera darbinė pergalė. Dabar yra realių šansų pavyti Sūduvą. Greičiausiai viskas spręsis Marijampolėje, o gal sulauksim ir papildomų rungtynių dėl čempionų vardo. Na bus matyt, neužbėkim už akių
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 11-01 09:41
0 2
Alyga.lt svetainėje yra visa info. Manfredas Lukjančukas teisėjavo
Cituoti
Anbo
Anbo (Brazilija) 11-01 08:37
4 6
Ir vėl kur buvę kur nebuvę kvaili komentarai apie teisėjus. Kiek žiūrėjau rungtynes teisėjas teisėjavo normaliai ir baudinio situaciją jis labai gerai matė nes buvo netoliese. Šitose rungtynėse Žalgiris sukūrė geresnes progas, vien ko verti du skersiniai pirmam kėliny. Uždirbo 11 m, užtvirtino pabaigoj ir pelnytai laimėjo. Stumbras labai gerų momentų pasižymėti taip ir nesukūrė. Antram kėliny jie bandė daug atakuoti, lyginti rezultatą, bet daugiausia buvo tolimesni smūgiai su kuriais Žalgirio gynėjai ir vartininkas susitvarkė. Taip kad rezultatas dėsningas, nereikia čia ieškoti kažkokių sąmokslų.
Cituoti