Be pralaimėjimų toliau žygiuojantis "Liverpool" įsūdė keturis įvarčius į "Cardiff" vartus

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygoje sužaistos šešerios 10-ojo turo rungtynės.

Šį sezoną puikius rezultatus šalies pirmenybėse rodanti "Liverpool" ekipa namuose nesunkiai susitvarkė su "Cardiff" futbolininkais. "Raudonieji" triumfavo rezultatu 4:1.

10-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Mohamedas Salah. Antrajame kėlinyje pranašumą padidino Sadio Mane. 77-ąją minutę varžovams pavyko sušvelninti atsilikimą, tačiau tada "raudonieji" įpyko dar labiau - pasižymėjo Xherdanas Shaqiri bei antrąjį įvartį pasiekęs S. Mane.

Prie abiejų įvarčių tiesiogiai prisidėjo M. Salah - dū rezultatyvūs perdavimai.

Aštuonias pergales ir dvejas lygiąsias turintis "Liverpool" bent laikinam pakilo į pirmąją poziciją.

Triuškinančias pergales taip pat šventė "Bournemouth" bei "Watford". Abi komandos yra turnyrinės lentelės kaimynės - "širšės", turinčios 19 taškų, yra pozicija žemiau nei "Bournemouth" (6).

Dar kitose dvikovose "Brighton" minimaliu skirtumu nukovė "Wolves", o "Southampton" ir "Newcastle" pasidalino po tašką.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Leicester" rungtynių pabaigoje išplėšė tašką prieš "West Ham". 30-ąją minutę "plaktukai" įgijo pranašumą, tačiau Markas Noble'as netrukus užsidirbo raudoną kortelę ir svečiai buvo priversti žaisti dešimtyje. "Lapės" spaudė visą rungtynių laiką, bet rezultatą išlygino tik 89-ąją minutę, pasižymėjus Wilfredui Ndidi.

"Liverpool" 4 - 1 "Cardiff"
10' [1 - 0] M. Salah
66' [2 - 0] S. Mane
77' [2 - 1] N. Peterson
84' [3 - 1] X. Shaqiri
87' [4 - 1] S. Mane

"Watford" 3 - 0 "Huddersfield"
10' [1 - 0] R. Pereyra
19' [2 - 0] G. Deulofeu
80' [3 - 0] I. Success

"Fulham" 0 - 3 "Bournemouth"
14' [0 - 1] C. Wilson (11 m. baudinys)
72' [0 - 2] D. Brooks
85' [0 - 3] C. Wilson
73' K. McDonald ("Fulham") pašalintas iš aikštės

"Brighton" 1 - 0 "Wolves"
48' [1 - 0] G. Murray

"Southampton" 0 - 0 "Newcastle"

"Leicester" 1 - 1 "West Ham"
30' [0 - 1] F. Balbuena
89' [1 - 1] W. Ndidi
38' M. Noble ("West Ham") pašalintas iš aikštės