Be dviejų žaidėjų likęs "Real Sociedad" pasiekė pergalę prieš "Huesca"

Penktadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse prasidėjo 5-asis turas.

San Sebastiano "Real Sociedad" išvykoje susigrūmė su "Huesca". Net be dviejų iš aikštės pašalintų žaidėjų rungtynes užbaigęs "La Real" šventė sunkią pergalę rezultatu 1:0.

Pergalingas rungtynių įvartis buvo įmuštas 64-ąją minutę, kai po Theo Hernandezo perdavimo puikų įvartį iš už baudos aikštelės ribų pasiekė Mikelis Merino.

Visgi vėliau "Real Sociedad" gyvenimas aikštėje pasirodė tik sunkesnis - dvi geltonas korteles po vieno epizodo užsidirbo Juanmi, o 82-ąją minutę už smūgį delnu varžovui į veidą buvo pašalintas Madrido "Real" klubo išnuomotas T. Hernandezas.

"Huesca" per likusį laiką kūrė tikrą pirtį svečių vartų zonoje, tačiau jiems pavyko apsiginti ir iškovoti itin svarbius taškus.

Baskams tai buvo antroji pergalė šiame sezone, kur bent laikinam juos užkėlė į šeštąją poziciją. "Huesca" lieka 16-oje vietoje.

"Huesca" 0 - 1 "Real Sociedad"
64' [0 - 1] M. Merino
71' Juanmi ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės
82' T. Hernandez ("Real Sociedad") pašalintas iš aikštės