"Bayern" žengė dar vieną žingsnį link čempionų titulo

Šeštadienį sužaistos dar ketverios "Bundesliga" pirmenybių 32-ojo turo rungtynės.

Miuncheno "Bayern" namuose rezultatu 3:1 įveikė paskutinėje vietoje esančią "Hannover" ekipą bei žengė dar vieną žingsnį čempionų titulo link.

Šeimininkai nuo pat rungtynių pradžios kontroliavo žaidimą, o 27-ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį galva į vartus nukreipė R. Lewandowskis. L. Goretzka 40-ąją minutę tiksliu tolimu smūgiu padvigubino savo ekipos persvarą.

Antrojo kėlinio pradžioje aikštėje pasirodęs "Hannover" puolėjas Jonathas jau 51-ąją minutę sušvelnino savo komandos atsilikimą - brazilas sėkmingai realizavo 11 metrų baudinį. Vis tik po to jis per keturias minutes sugebėjo užsidirbti dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą žaisti mažumoje.

"Bayern" tuo pasinaudojo 84-ąją minutę, kai trečiąjį komandos įvartį pelnė F. Ribery.

Miuncheno ekipa padidino savo persvarą prieš "Borussia" iki 4 taškų. Paskutinėje vietoje esančiai "Hannover" ekipai liko tik teorinės galimybės išlikti auščiausioje Vokietijos lygoje.

"Monchengladbach" 2:2 "Hoffenheim"

"Hertha" 3:1 "Stuttgart"

"Wolfsburg" 2:0 "Nurnberg"