"Bayern" prarado pirmuosius taškus Vokietijoje, "Schalke" po penkių turų lieka be taškų

Iki šiol nesustabdomai „Bundesliga“ pirmenybėse rungtyniavusi Miuncheno „Bayern“ prarado pirmuosius taškus šį sezoną.

Įvartį rungtynių pabaigoje praleidusi „Bayern“ ekipa sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Augsburg“ futbolininkais.

„Bayern“ į priekį išsiveržė 48-ąją minutę po to, kai pasižymėjo Arjenas Robbenas. Tačiau jau 86-ąją minutę rezultatą išlyginti sugebėjo Felixas Gotze.

Kur kas prasčiau turas susiklostė „Schalke“ ekipai, kuri patyrė eilinį pralaimėjimą. Šį kartą „Schalke“ 0:1 nusileido „Freiburg“ futbolininkams.

„Freiburg“ vienuolikei pergalingą įvartį įmušė Florianas Niederlechneris 52-ąją minutę.

„Schalke“ lieka vienintele „Bundesliga“ ekipa, kuri dar neturi iškovojusi nė taško. Po penkių turų „Schalke“ išlieka Vokietijos čempionato dugne su -7 įvarčių santykiu.

Antradienio vakarą pergales taip pat iškovojo ir „Werder“, kuri 3:1 įveikė „Hertha“ bei „Hoffenheim“ tokiu pačiu rezultatu įveikusi „Hannover“.

„Bayern“ 1:1 „Augsburg“
48‘ [1-0] A. Robben
86‘ [1-1] F. Gotze

„Freiburg“ 1:0 „Schalke“

„Werder“ 3:1 „Hertha“

„Hannover“ 1:3 „Hoffenheim“