"Bayern" palaužė "Union" ekipą, "Schalke" ir BVB išsiskyrė be įvarčių

Šeštadienį Vokietijoje sužaistos dar šešerios "Bundesliga" pirmenybių devintojo turo rungtynės.

Pergalę namuose iškovojo Miuncheno "Bayern" ekipa, kuri namuose rezultatu 2:1 palaužė Berlyno "Union" futbolininkus.

"Bayern" į priekį išsiveržė jau 13-ąją minutę, kuomet puikiu smūgiu pasižymėjo Benjaminas Pavardas.

Šeimininkų pranašumą 53-ąją minutę padvigubino Robertas Lewandowskis.

"Union" 58-ąją minutę turėjo puikią progą sumažinti atsilikimą, tačiau 11 metrų baudinio nerealizavo Sebastianas Anderssonas.

86-ąją minutę svečiai užsidirbo dar vieną 11 metrų baudinį ir šįkart neklydęs Sebastianas Polteris sušvelnino atsilikimą. Tiesa, tai ir buvo viskas, ką "Union" sugebėjo nuveikti šiame susitikime.

Kitose rungtynėse "Schalke" namuose priėmė Dortmundo "Borussia" futbolininkus.

Turnyrinės lentelės kaimynų dvikova baigėsi be įvarčių - 0:0.

"Schalke" sukūrė daugiau pavojingų momentų, o du kartus BVB gelbėjo vartų konstrukcija. Vis tik įvarčiais nė vienos progos paversti nepavyko.

"Freiburg" 2:1 "RB Leipzig"

"Hertha" 2:3 "Hoffenheim"

"Paderborn" 2:0 "Dusseldorf"

"Bayer" 2:2 "Werder"