"Bayern" išsirinko pagrindinį kandidatą pakeisti N. Kovačą

2019-11-04 10:46:23 Bundesliga Bayern Munich FC

Miuncheno "Bayern" komandą sezono pradžioje supurtė permainos – iš vyriausiojo trenerio pareigų sekmadienį vakare buvo atleistas Niko Kovačas.

"Bayern" vadovų netenkino stratego vadovavimas komandai Vokietijos "Bundesliga" pirmenybėse, kur po 10 turų bavarai rikiuojasi ketvirtojo pozicijoje.

Vokietijos čempionai oficialiame pranešime neužsiminė, kada bus surastas naujas strategas. Būtent tai leidžia suprasti, kad "Bayern" yra linkęs palaukti savo norimo kandidato iki kitos vasaros.

"Sky Germany" skelbia, kad "Bayern" vadovai mato tik vieną idealų kandidatą – Eriką ten Hagą. Amsterdamo "Ajax" komandos stebukladarys jau anksčiau yra dirbęs "Bayern" klube ir pats visai neseniai pabrėžė, kad neprieštarautų vieną dieną grįžti.

Pasak minėto šaltinio, "Bayern" jau buvo susisiekęs su 49-erių metų olandu, tačiau iškart gavo atsakymą, kad jis su "Ajax" sezonu metu neišsiskirs. Vienintelis galimas scenarijus – derybos pasibaigus sezonui.

Dabar laikinojo trenerio pareigas "Bayern" komandoje perėmė Hansi Flickas. Neatmetama, kad jis liks vadovauti iki pat sezono pabaigos, o tuomet visos durys bus atidarytos E. ten Hagui.

Kitų šaltinių teigimu, be darbo esantys Massimiliano Allegri, Jose Mourinho ir Arsene'as Wengeras nėra "Bayern" akiratyje.

Įvertinimas: 5 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 11-04 11:12
12 8
Ko ko, bet Mauro su Wengeru tai tikrai nereikia. Geriau patempti su atsarginiu treneriu.
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 11-04 18:54
0 0
Galbut zonoj su bahurais tu ir pakalbi, kaip tau reiktu paimti ka i kur (arba ant ko).
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 11-04 11:16
9 9
Ačiū dievui kad nera mauro ir wenger kandidatuose
Cituoti
 Elanas Jermakovas 11-04 13:58
2 5
Tegul ima Jupp heynckes
Cituoti
Alvydasas30 (Juventus FC) 11-04 12:19
6 9
mes zonoi su baxurais pakalbam kad reiketu paimti mourinio
Cituoti