"Barcos" problemos tęsiasi: iš rikiuotės mėnesiui iškrito L. Suarezas

„Barcelona“ ekipos gerbėjams blogos naujienos nesibaigia – po šiandien atliktų tyrimų paaiškėjo, jog Luisas Suarezas bent mėnesį negalės padėti savo komandos draugams dėl patirtos kelio traumos.

Puolėjas susižeidė trečiadienio Ispanijos Supertaurės rungtynėse, kuriose „Barcelona“ išvykoje 0:2 nusileido Madrido „Real“ ekipai. Išsamesni tyrimai dėl žaidėjo būklės buvo atlikti šiandien, o po jų pranešama, jog L. Suarezas dėl traumos bent mėnesį turės praleisti be futbolo.

Šią informaciją patvirtino ir pati „Barcelona“ ekipa, kuri pranešė, jog žaidėjas geriausiu atveju į aikštę sugrįš rungtynėms su „Getafe“. Tai reiškia, jog dėl traumos puolėjas praleis mažiausiai tris artimiausius susitikimus Ispanijos čempionate bei pirmąjį Čempionų lygos turą.

Trečiadienio mače susižeidė ir kitas „Barcos“ žaidėjas – Gerardas Pique, tačiau po tyrimų paaiškėjo, jog jo trauma ne tokia rimta, o aikštėje gynėjas gali pasirodyti jau kitose komandos rungtynėse.

Įvertinimas: 4 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 08-17 20:04
10 0
Dėl šitos traumos kaltas tik Valverde, kokio atsiprašant vyriško lytinio organo reikėjo tiek Messi tiek Suarezą laikyt visas 90 minučių? Nuo 60-70 minutės reikėjo išimt visus žaidėjus, kurie bent kiek pažaidžia. Nu, o dabar be Suarezo ką? Dar Barcai iki esamų problemų trūksta tik traumų ir tų žaidėjų, kurie pažaidžia dar.
Cituoti
Peoplechamp (Real Madrid C.F.) 08-17 20:50
0 0
galės savo naujokus išbandyt
Cituoti