"Barcelona" turėjo paplušėti mače su "Getafe"

"Barcelona" komanda pratęsė pergalių seriją Ispanijos "La Liga" pirmenybėse.

Quique Setieno diriguojami katalonai savo žiūrovų akivaizdoje įveikė Madrido "Getafe", kuri iki šios dvikovos buvo laimėjusi keturiskart iš eilės.

"Barcelona" ekipai sėkmingai susiklostė pirmasis kėlinys, kuriame susikrovė dviejų įvarčių persvarą.

33-ąją minutę pasižymėjo Antoine'as Griezmannas, o jau po šešių minučių pranašumą padidino Sergi Roberto.

"Getafe" antrajame kėlinyje sušvelnino atsilikimą, o tai 66-ąją minutę padarė su "Barcelona" siejamas Angelis.

Per likusį laiką "Barca" išvengė didesnių siurprizų ir iškovojo svarbią pergalę kovoje dėl titulo.

Katalonai bent laikinai taškais pavijo Madrido "Real" klubą, kuris savo rungtynes žaidžia sekmadienį.

Kitose rungtynėse pergales taip pat šventė "Villarreal", "Granada" ir "Mallorca" klubai.

"Barcelona" 2 - 1 "Getafe"
33' [1 - 0] A. Griezmann
39' [2 - 0] S. Roberto
66' [2 - 1] Angel

"Mallorca" 1 - 0 "Alaves"
63' [1 - 0] Cucho
32' S. Sevilla ("Mallorca") nerealizavo 11 m. baudinio

"Villarreal" 2 - 1 "Levante"
9' [1 - 0] G. Moreno
56' [1 - 1] B. Mayoral
61' [2 - 1] M. Gomez

"Granada" 2 - 1 "Real Valladolid"
56' [0 - 1] S. Guardiola
81' [1 - 1] A. Puertas
90+6' [2 - 1] C. Fernandez