"Barcelona" pradėjo derybas dėl Neymaro įsigijimo

2019-06-18 08:15:04 Neymar da Silva La Liga FC Barcelona

Garsusis "Barcelona" ekipos trio MSN ateinantį sezoną vėl gali džiuginti katalonų klubo fanus.

"Globoesporte" praneša, jog "La Liga" čempionai pradėjo derybas dėl Paryžiaus "Saint Germain" komandos puolėjo Neymaro susigrąžinimo.

Nors anksčiau buvo pranešta, kad "Ligue 1" atstovai norėtų gauti bent 200 mln. eurų, tačiau "Barcelona" pateiks kiek kitokį pasiūlymą.

Ernesto Valverde treniruojamas klubas siūlys 100 mln. eurų ir leis įtraukti žaidėjus į sandorį - jų sąraše figūruoja Samuelis Umtiti, Ousmane Dembele ir Ivanas Rakitičius.

Neymaras PSG spalvas gynė dvejus metus, tačiau svarbiausių sezono rungtynių metu nuolatos būdavo traumuotas.

Pastarosiomis savaitėmis jis turi gintis ir nuo kaltinimų išprievartavimu.

Įvertinimas: 9 9

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Bau Darius 06-18 08:43
22 2
Nu tik ne dembele... Plius nesuprantu kodel jie tuo umtiti nori atsikratyt, geras gynejes, shakirai kokia trauma ar kas tam paciam lengle ir ka tada daro kai issiuncia umtiti? Gal kas numanot kokiu issidestumu zais barsa jeigu gryza, neymaras ir dar coutinio pasilieka zais? suarez suola sildys nebent, bet coutinio vistiek niekur neisipaiso, o dsr tipo dembele issiuncia ta pasilieka
Cituoti
 Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 06-18 11:08
12 1
taigi Barsos prezidentas sakė, kad Dembele jau dabar yra pasiekęs Neymar lygį bet tipo išmainom
Cituoti
gud 06-18 10:44
12 3
Umtiti netinka, nes per daug bangų kelia. Tai nelaimingas, tai pinigų mažai. Bent pagal gandus spėju. O dėl to, kad geresnis dviem galvom už Shakira tai net kalbos nėra. Realiai Pique geriausiu atveju la ligos mid table lygio gynėjas. Negaliu suprast už kokius nuopelnus ten jį laiko šventa karve tiek metų.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 06-18 12:33
9 5
Farca tiek šūdo prisipirkus, kad pirma reikia kažkaip išsivalyti, o ne dar daugiau duot ValMierdos dau.nui dar labiau nuskandint komandą Realiai iš visų saugų ir puolėjų nejudinami turėtų būti tik Messi ir Biskvitas, dalinai Kanibalezas, jeigu jo dar visiškai nesugraužė kelėno traumos, o tai čia įdomi situacija ir gandai sklinda. Dembele drąsiai galima parduoti, mega talentas, bet afrikietis, bus su juo labai sunku kažką išgauti. Kaučinjo aukščiausia klasė, bet netinka Barcos stiliuj, grynas AM, o AM Barcoj lošia Messi, tai kaip ir aišku Kraštuose Kaučinjo ne kažką, CM taip pat aukščiausiu lygiu neturi rekiamų savybių. Moneymaras - sunkus klausimas. Jeigu jį gauti tokį kokį pardavė, tai būtų žūtbūtinis pirkinys, antras po Messi grajokas be konkurencijos, bet dabar praėjo porą metų, gavo ne vieną traumą, DAUG daugiau atsiranda skandalų sukūryje ir neaišku kokia reali situacija, gal jau prasidalyvavęs kaip Ronaldinho ir kreivė kris tik žemyn. Labai didelė rizika. Griezmannas geras variantas, bet po praėjusios vasaros cirkų kažkaip irgi rūgštus skonis burnoj Hazardą jau prapiso UEFAdrid šiukšlėms, daugiau tokių kas tikrai pastiprintų ne prūdai, netikėtas kozeris kaip Sane nebent. Bernardo Silvą aišku paimti šansai žemiau 0, daugiau variantai ne kažką Sauguose Biskvitas su De Jongu turėtų būti daugiau nei pakankamai, likęs drąsiai gali būti Artūras ne Karalius, bet ValMierdos dau.nas vistiek viską sugadins, tai nėra čia net ką spekuliuoti Laukiam dar vieno egzotinio Paulinho/Karaliaus Artūro tipo lempinio pirkinio, dar pridurkas Semedo deimantą pagal šūdgandžius nori parduoti, SerGėjui Roberto mažins konkurenciją Katastrofa visiška.
Cituoti
 Nelegalass10 06-18 15:54
2 0
alvyduxas30 gaid.y tave pareiga saukia maukis kelnes ir pis.k prie lagerio;DD
Cituoti