"Barcelona" pasiūlymo atsisakęs Xavi: "Dar anksti treniruoti tokią komandą"

2020-01-16 16:50:24 FC Barcelona Xavi

Xavi patvirtino, kad atsisakė galimybės stoti prie "Barcelona" komandos vairo.

Po to, kai vadovybėje atsirado abejonės dėl tolimesnės Ernesto Valverde ateities, "Barcelona" susisiekė su Katare dirbančiu Xavi ir pasiūlė iki sezono pabaigos perimti komandos vairą.

Xavi su "Barcelona" atstovais turėjo kelis susitikimus, tačiau galiausiai atmetė galimybės grįžti į Kataloniją.

"Taip, aš sulaukiau pasiūlymo iš "Barcelona", tačiau jo nepriėmiau", – apie susitikimą su Ericu Abidaliu ir Oscaru Grau patvirtino katalonas.

"Manau, kad man dar per anksti dirbti "Barcelona" klube, tačiau mano svajonė ir toliau liks ateityje tapti šios komandos treneriu", – pridūrė Xavi.

Kalbėdamas apie Quique Setieną, Xavi trumpai teigė: "Aš jį myliu ir tikiuosi, kad jam pasiseks."

Įvertinimas: 8 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Analitikas
Analitikas (Bayer 04 Leverkusen) 01-16 17:39
33 0
Visiškai teisingas sprendimas. Kam jam lįsti į ugnį be didesnės patirties ir nesėkmės atveju susigadinti ilgais žaidimo metais užsitarnautą reputaciją.
Cituoti
bodylip 01-17 08:35
3 0
Džiaugiuosi, kad atsisakė, ir tikiuosi, kad per tą laiką jis stipriai subręs. Nuostabus buvo žaidėjas, bet iš jo pasisakymų spaudoje, kyla abejonių ar jis bus geras treneris. Bet tikiuosi, kad klystu, ir su laiku pamatysim
Cituoti
Cerberus (Manchester United FC, Japonija) 01-16 18:48
9 7
Tokiom komandom realiai patirties ir nereikia, reikia but autoritetu bei geru psichologu. Zidanui buvo ne per anksti? Guardiolai buvo ne per anksti? Spolestrai? (heat) Galejo bandyt, nepaeitu tai niekas ir nekaltintu, o jei paeitu kaip Zidanui tai ant ranku nesiotu win-win. Greiciausiai seichai uz sutarties nutraukima neblogos sumeles pasiprase, tai ir pasiliko
Cituoti