"Barcelona" pasirengusi parduoti I. Rakitičių
  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Maybach420 10-14 18:18
3 7
Negi sutrauka liliputa kažkas galėtų palaikyti geresnių futbolistu už cr7
Cituoti
BarcaForever 10-14 15:03
6 4
Tave vasarą reikėjo parduoti. Išleidinėja visokius no name Barcelona dabar ir kenčia ir gynyba ir vidurys, kaip jie nesupranta, kad visokie Vidal, Rakitic ir pan., vis dar duoda komandai daug naudos ir jų nebuvimas aikštėje komplikuoja Barcos žaidimą su visokiais Alena. Nenoriu kritikuoti Busquets, nes Barcelonoje jis daug padėjo, bet ar ne laikas leisti tokius žaidėjus kaip Arthur, De Jong, Vidal/Rakitic, o ne Alena ir Busquets, kuriam kaip ir Pique jau laikas į pensiją. O geriau gynyba tegul rūpinasi, o ne vėl puolimu ir pardavimu gerų žaidėjų.
Cituoti
BarcaForever 10-14 14:57
4 1
Tu savo padrikus komentarus pats supranti? Toks jausmas, kad rašo nesigaudantis kas vyksta aplink žmogus. Kas nors meskit jį iš čia pagaliau.
Cituoti
fdf 10-14 14:54
0 1
Vasara jau reikėjo parduot
Cituoti
BarcaForever 10-14 14:53
0 1
Aš nesuprantu kokie idiotai ten komandą formuoją. Rakitičius vis dar yra geras žaidėjas, kuris nepelnytai sodinamas ant suoliuko. O šis jos smūgis į vartus https://www.youtube.com/watch?v=0qUKSBC8r3c manau išliks dar ilgam. Kažkodėl manau, kad Valverde ten prišiks ir paliks, nes jos ateitis ten ir miglota. Mesti nafik jį greičiau
Cituoti
Visca Barca 10-14 13:53
8 5
Ne Va Dijk, o De Light, ant tiek jis ten geras užgožia tapinaldo rasta, kad net su Van Dijk sutapatinau o ne veltui abu geriausi.
Cituoti
Vica Barca 10-14 13:52
10 5
Visi lyderiai supirkti į Juventus čigonyna pažiekit kokie žaidėjai Van Dijk, Bonucci geriausi gynejai pasaulyje, Pjaničius komandos lyderis vienas geriausiu saugų pasaulyje, o dar Matuidi, Higuainas atsigauna, Dybala vienas labiausiai dominuojančiu puoleju buvo kol neatejo gėjus baudos aikštelės inkaras į komanda viska čigonai ten supirko, kad tik tapinaldo gejui laimetu trofeju.
Cituoti
forza juve 10-14 13:03
2 12
Man tai geras saugas tikrai rakiticius dar nuo sevilla laikų, KRC visu klubų didžiųjų lyderiai supirkti barsoje... O sutrauka regata dar save vadinti geriausiu žaidėju. Man tai nesuprantamas rabiot atėjo aš į juve negi jis istikro galvojo kad gaus žaist DB jau juve ji tuoj parduos užkalė saugu, arba į eriksena iš totenhamo mainys jau rašo.... Nes tikrai tokių šiukšlių juvei nereikia nebent tik va už dyką paimti ir parduot greit. Rakiticius tai sustiprintų dauguma klubu
Cituoti
Maybach420 10-14 12:56
3 5
Tai pažiūrėk ir korekcija tox pat niekas bet Ronaldo ji net pavertė ballon doro savininkų, o kokį žaidėją vidutiniška sutrauka liliputas sugebėjo paversti geriausių pasaulio žaidėjų?
Cituoti
Max 10-14 12:42
1 6
Is vis neaisku kaip tokiu vidutinisku sugebejimu zaidejas toj absoj atsidure.. tik buki gali nepastebet kad jis netraukia barsos lygio
Cituoti