"Barcelona" pasirašė naują sutartį su G. Pique

2018-01-18 15:18:58 Gerard Pique La Liga FC Barcelona

"Barcelona" oficialioje svetainėje paskelbė, kad pasiekė susitarimą su ekipos gynėju Gerardu Pique dėl naujo kontrakto pasirašymo.

Skelbiama, kad su 30-mečiu Ispanijos rinktinės gynėju bus pasirašyta nauja sutartis iki 2022 metų vasaros. Jo kontrakte bus nurodyta 500 milijonų išpirkos suma.

G. Pique yra "Barcelona" auklėtinis, tačiau būdamas jauno amžiaus išvyko į "Manchester United". Vis dėlto katalonas ilgai Anglijoje neužsibuvo ir 2008 metais grįžo į tėvynę bei pradėjo vilkėti pagrindinės "Barcelona" komandos marškinėlius.

Nuo to laiko "tikruoju "Barcelona" prezidento" dėl stiprių pažiūrų laikomas G. Pique sužaidė daugiau nei 400 rungtynių ir iškovojo 25 trofėjus.

 

Įvertinimas: 3 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Myliu_Futbola
 Myliu_Futbola (FC Barcelona, Brazilija) 01-18 18:32
8 0
Ir ka kad didesne ispirka uz coutinho ar dembele? Zaidejas gauna didele alga ir yra atidaves sirdi klubui, ko pasekoje sutinka del dideles ispirkos... coutinho ir dembele dar net nepazaide toj barcoj, del kosmines ispirkos agentai speju nesusisneka arba keltu belenkaip atlyginimo ir minuciu salygas. Kam klubui rizikuoti? Zais gerai ir taip aisku, kad kontraktai bus naujinami ir ispirkos kils...o dabar niekas ir esamu ispirku nemoketu nes galejo kaip ir barca isigyti pigiau...
Cituoti
Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 01-18 18:06
0 2
O dar Shakira čia šūkavo kad jis į BPL eis .. :
Cituoti