"Barcelona" P. Coutinho debiuto turės palaukti - brazilas dėl traumos nežais tris savaites

"Liverpool" nemelavo - Philippe Coutinho paskutiniuose mačuose nežaidė be priežasties ir išvykęs į "Barcelona" turės išsigydyti traumą.

Priminsime, kad penktadienį "Barcelona" sudrebino žaidėjų perėjimų langą už 160 mln. eurų įsigydama Brazilijos futbolo žvaigždę. P. Coutinho vakar jau atvyko į Barseloną, o šiandien bus oficialiai pristatytas "Camp Nou" stadione.

P. Coutinho šiandien privalėjo atlikti ir medicininį patikrinimą, kurio metu paaiškėjo, kad brazilas turi problemų su dešinės šlaunies raumenimis. "Barcelona" gydytojų štabas paskelbė, kad brazilo reabilitacija užtruks iki trijų savaičių.

Taigi, "Barcelona" sirgaliai bus priversti palaukti brangiausio klubo pirkinio debiuto Ispanijoje. Manoma, kad jis aikštėje pasirodys vasario pradžioje, kai lauks rungtynės prieš buvusį klubą "Espanyol".

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Benderis
Benderis (Manchester United FC) 01-08 21:50
6 2
skersa dejau as ant tokiu keksiu.. is futbolo neliko nieko.. keksynas.. futbolininkai tapo keksemis - kas daugiau pasiulys pas ta ir begu.. beveidziai piniginiu veienetu vergai.. tas liecia ir man united ir anyksciu kavarska.. gtraudu darosi kai nebelieka principu.. titulai yra tikraja to zodzio ptrasme nuperkami.. nebeliko intrigos.. liko tik bapkes.. siaudadusiu armija juos garmins.. lai prasmenga..
Cituoti
neeebarsukas
neeebarsukas 01-08 22:26
3 0
Zvaigzde zvaigzde jis tapo tik vakar kai barca ji nupirko uz tiek milijonu
Cituoti
Benderis
Benderis (Manchester United FC) 01-08 21:57
1 0
bekiausiai zmones.. futbolininkai ir ju fanai.. manipuliujami nuliu.. kaip pavyzdys yra tos ala fanas sudasmegenis vaidoshius.. pasiskaitai jo paklodes , pasiziuri i tai kas dedasi futbolo pasaulyje ir supranti - atejo galas .. liko tiks keksynas, vaidoshiai ir tt..
Cituoti
Myliu_Futbola
 Myliu_Futbola (FC Barcelona, Brazilija) 01-08 17:02
5 5
Dunduk dziaukis kad tas tavo realas apsipirko kertiniais zaidejais anksciau kai dar rinka kitokia buvo... dabar visiskai neislaidauja, bande jaunima supirke lipdyti prie komandos - matom kas gaunasi.. palauk kita vasara ziuresim kaip vysis rekorda uz kane ar hazard... dar gali dziaugtis kad hazardo kontraktas trumpeja ir realiai norm pastiprinanciu komanda zaideju rinkoje nelabai yra nebent suolui... pasens saugai - vyks kartu kaita ir vel musit rekordus...
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 01-09 07:06
0 6
Dar čia likę atkakleanių bandančių auklėti tą kiauragalvį vatniką iš Putleristano vieno žodžio be klaidų nesugebančio parašyti ir vaizduojančio, kad viską raukia? Aplodismentai jums už kantrybę, geležinės valios žmonės Jam šveičiant vidutinės klasėams žmonių tulikus nėra skirtumo kokiam rajone juos šveist, tai jis ne šliūcha ir nepasiduoda kitos tulikų šveitimo firmos pasiūlymui šveisti už mažesnę algą ir lieka ištikimas Krauuuupu.
Cituoti