"Barcai" sveiką kailį iš Prahos išnešti padėjęs Ter Stegenas: "Yra apie ką pakalbėti komandoje"

Antrą kartą per trejas UEFA Čempionų lygos rungtynes Marcas-Andre ter Stegenas tapo pagrinde "Barcelona" komandos sėkmės priežastimi.

Trečiadienį katalonai gana netikėtai sulaukė pasipriešinimo iš Prahos "Sparta" vienuolikės. "Barca" triumfavo rezultatu 2:1, tačiau dėl to gali padėkoti tik vartininkui, kuris atrėmė ne vieną itin pavojingų varžovų smūgį.

"Nežaidėme tame lygyje, kuriame turėtume būti", – po rungtynių pareiškė vokietis. – Laimei, mums pavyko pasiekti tris taškus, kas dabar ir yra svarbiausia. Visgi komandoje yra dalykų apie kuriuos turime pakalbėti".

Paprašytas detalizuoti situaciją, Ter Stegenas teigė: "Turime atidžiau pažiūrėti į save. Negaliu daugiau pasakyti, nes tai yra labiau vidiniai dalykai. Norėčiau apie tai pakalbėti su žaidėjais, kurie šiandien buvo aikštėje."

Komentuodamas savo paties žaidimą, vokietis neslėpė, kad yra geroje formoje: "Asmeniškai visada noriu būti pasiruošęs padėti komandai. Jeigu galiu tai padaryti, tuomet nuo to yra visiems geriau."

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Kyli&NeyBest
Kyli&NeyBest 10-24 19:47
19 0
Apie treneri kuris nesugeba daznai komandos paruosti reikia pasikalbeti. Kamuolio stumdymas be jokio tolko. Deka neitiketinu talentu kurie is niekur pasiekia rezultata, valverde 1.5 metu sedi trenerio kedeje nors neturetu
Cituoti
 Bau Darius 10-25 00:13
8 0
Valverde visai nesuvaldo komanfos, o su juo atejimu gynyba tapo visiskai tragiska. Atrodo nezino zaidejai savo vietu ir ka daryt. Duodam messi kamuoli gal ka sugalvos ar padarys. Cia jauciu Valverde jiems taip ir pasakes
Cituoti
 Bau Darius 10-25 00:14
7 0
O Terstegenas tai ziauriai geroj formoj nr1 is varatariu, geriau uz Alisona duodasi. Respect
Cituoti
 Bau Darius 10-29 20:57
0 0
Aiskus tavo supratimas apie futbola, jeigu messi stumtum i gynyba ir kazkam kitam duotum kurt... Bandyk zoles rieduliu ar vandensviedziu dometis, gal geriau seksis peprast zaidima.
Cituoti