"Barca" panoro susigrąžinti J.Guardiolą

2019-12-15 14:00:33 La Liga FC Barcelona

"Barcelona" ekipos vadovai atidžiai seka trenerio Josepo Guardiolos situaciją "Man City" komandoje.

Kaip rašo "Express", ateinančią  vasarą katalonai nedelsiant siūlytų specialistui sugrįžti į "La Liga" klubą, jei tik ateityje atsirastų tokia galimybė.

Šiuo metu "Barcelona" pirmauja Ispanijos čempionate, tačiau ir tai nekeičia jos vadovų planų apie galimas permainas trenerio kėdėje.

J.Guardiola katalonams dirigavo 2008-2012 metais ir su komanda laimėjo 72 procentus žaistų rungtynių.

Įvertinimas: 18 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 12-15 14:51
50 16
Na pats yra minėjęs, kad į Barcą nebegrįš, tai sunkiai tikėtina. Na nebent ne žodžio žmogus Pepas Jam po Sičio, kur turi neribotą laisvę pirkti ką panorėjęs, apskritai bus sunku dabar į kitą klubą išėjus. Na nebent sekanti stotelė jo karjeroje būtų PSG, kuo labai nenustebčiau. Prisipirktų vėl naujų žaidėjų už milijardą, Prancūzijos lygoje šluotų visus iš eilės (turbūt net ir Pankratjevas ten visus šluotų su turimais resursais), galbūt ČL kokį sezoną ir pavyktų toliau nueiti, o gal netyčia ir laimėti ir vėl visi galėtų šnekėti koks Guardiola futbolo genijus..
Cituoti
DeividaCFCs
DeividaCFCs (Chelsea FC) 12-15 19:03
12 4
Kokie žodžiai Turi rimtų psichologinių problemų vyruti, nes matosi, kad komentarai yra vienintelė erdvė, kur gali save išreikšti. Realybėje į akis turbūt nei žodžio neišlementum, nes neabejoju, kad esi 60kg sveriantis pacukas
Cituoti
 silke-cybule (Liverpool FC, Ispanija) 12-15 21:20
8 1
Gaidoshiau kai tave tevai dare jau geriau tave mocia butu nuryjus
Cituoti
 Gerard 12-15 22:36
5 1
Vaidoshiau įvardink konkrečiai kas ir kokius žaidėjus nupy.zdino iš MC. Va MC net iš EPL konkurentų ima nesikuklindami, Sterlingą iš Liverpool ar Mahrez iš lapių iškart po čempioniško sezono. Davai savo faktų padaryk.
Cituoti
tanas 12-15 16:59
2 0
jei pasakė A, pasakytų ir B. T.y. koks dabar(pastaraisiais metais) Barsos laimėtų rungtynių procentas
Cituoti