Baltijos taurės turnyro finale lietuviai susitiks su latviais, estai liko treti

Antrąją futsal (salės futbolas) Baltijos taurės varžybų Kėdainiuose dieną, Latvijos rinktinė įrodė savo pranašumą kovoje prieš estus įveikdama juos rezultatu 4:1.

Dvikovos pradžia priklausė Latvijos futsal rinktinės futbolininkams, kurie netruko išsiveržti į priekį - 3 minutę įvartį pelnė Igors Avanesovs. Dar po kelių minučių latviai padvigubino savo persvarą pelnydami įvartį po gražios komandinės atakos.

Netrukus estams pavyko sušvelninti rezultatą - 9 minutę pasižymėjo Maksim Aleksejev. Komandos išėjo ilsėtis latviams turint minimalią vieno įvarčio persvarą.

Po pertraukos Latvijos rinktinė ir toliau laikė iniciatyvą savo rankose neleisdami Estijos futbolininkams pasvajoti apie išlyginamąjį įvartį.

34 minutę estai kilo galutiniam šturmui ir išėmė iš žaidimo savo vartininką vietoj jo įleisdami aikštės žaidėją. Visgi šis taktinis sprendimas estų komandai nepasiteisino - baigiantis susitikimui, tuščius vartus palikusius estus, latviai nubaudė net du kartus. 36 minutę persvarą padidino Jurijs Arhipovs-Prokofjevs, o po kelių minučių Sergejs Nagibins užtvirtino nugalėtojų persvarą - 4:1.

Latvijos rinktinė šventė pergalę ir sekmadienį, 14 val.,  dėl pirmosios vietos susikaus su lietuviais, kurie penktadienį 7:3 pranoko estus. Trečioji turnyro vieta atiteko Estijos rinktinei.

Rungtynių statistika

Estija - Latvija 1:4 (1:2)
Kėdainių arena, 250 žiūrovų
Teisėjai - G. Ošomkov, K. Kiulšs
Rezervinis teisėjas – N. Biriukovas
Įvarčiai: 3 min. Igors Avanesovs (0:1), 7 min. Germans Matjušenko (0:2), 9 min. Maksim Aleksejev (1:2), 36 min. Jurijs Arhipovs-Prokofjevs (1:3), 38 min. Sergejs Nagibins (1:4)
Įspėtas: 10 min. Maksim Aleksejev (Estija)

Estija: Madis Rajando, Vladislav Tšurilkin, Anton Smetanin, Stanislav Bostrov, Sergei Kostin. Atsarginiai: Andrei Antonov, Maksim Aleksejev, Kristjan Paapsi, Pavel Rubel, Sergei Aleksandrov, Aleksandr Starodub, Rasmus Munskind, Nikolai Pulkkinen, Andrei Gornev.

Latvija: Aigars Bondars, Maksims Sens, Oskars Ikstens, Igors Avanesovs, Germans Matjušenko. Atsarginiai: Antons Astrahancevs, Arturs Jerofejevs, Igors Lapkovskis, Sergejs Nagibins, Janis Pastars, Konstantins Zabarovskis, Artjoms Kolesnikovs, Vladimirs Terens, Jurijs Arhipovs-Prokofjevs.