B. Schweinsteigeris: "Įsivaizduoju Mourinho "Bayern" komandoje"

Karjerą baigusi Vokietijos futbolo legenda Bastianas Schweinsteigeris mato Jose Mourinho treniruojantį Miuncheno "Bayern" komandą.

Sekmadienį bavarų ekipą sukrėtė permainos – iš vyriausiojo trenerio pareigų buvo atleistas Niko Kovačas. Portugalo ir kitų laisvų agentų pavardės kol kas nėra "Bayern" vadovybės galvoje, tačiau B. Schweinsteigeris mano, kad J. Mourinho nebūtų prastas pasirinkimas.

"Aš galiu įsivaizduoti Mourinho dirbantį Vokietijoje", – į klausimą, ar J. Mourinho turėtų būti tarp kandidatų pakeisti N. Kovačą, atsakė buvęs saugas.

"Jis manęs visada klausinėjo apie "Bayern" ir "Bundesligą". Prisimenu, kad važiuodami į išvykos rungtynes visada žiūrėdavome Vokietijos pirmenybes.

Neturiu nė menkiausios abejonės, kad jis pažįsta visus žaidėjus, net jeigu ir jie žaidžia mažesniuose klubuose. Jis taip pat tuo metu pradėjo mokytis vokiečių kalbos", – faktų apie J. Mourinho pabėrė B. Schweinsteigeris.

Vokietis su J. Mourinho "Manchester United" klube dirbo apie 7 mėnesius.

Įvertinimas: 6 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Jesus Maria
Jesus Maria 11-04 18:49
7 2
Schweine trolina Bayern
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 11-04 17:43
6 3
Aš jo neįsivaizduoju Bayern komandoje
Cituoti
Jesus Maria
Jesus Maria 11-04 18:59
8 7
Bayern ne siukslynas, kad priglaudinetu tokias siuksles kaip Mauras. Vokieciai nesutverti tokiam antifutbolui, koki siulo Fosilija. Greit visi pamirso kokiame stovyje jis Chelsea ir MU paliko, nekalbant, kad tik jam isejus Real'as eme trofejus skinti iki tol buksaves.
Cituoti
Alvydasas30 11-04 20:21
1 4
o kodel jis siuksle durneli? D anti futbola losia tik pepas kiek matau
Cituoti