B. Rodgersas: kova prieš "West Ham" bus sunkesnė nei prieš "Arsenal"

"Liverpool" strategas Brendanas Rodgersas mano, kad rytojaus mačas prieš Londono "West Ham" bus sunkiausias išbandymas šį sezoną.

"Raudonieji" pirmadienį pirmuosius taškus prarado kovoje su "Arsenal", tačiau "Emirates" stadiono šeimininkus tuomet gelbėjo vartų konstrukcija bei fantastiškas vartininko Petro Čecho žaidimas. Kita vertus, šoninės linijos arbitras neįskaitė ir pagal taisykles pelnyto "kanonierių" įvarčio.

Prieš tai dviejuose susitikimuose su "Stoke City" bei "Bournemouth" "Liverpool" šventė pergales rezultatu 1-0.

"Rungtynės prieš "West Ham" namie bus sunkiausias mačas iš visų keturių", - kalbėjo Rodgersas. "Svečiuose (prieš "Arsenal" - Eurofootball) jie pasiekė puikų rezultatą."

Tiesa, nors "plaktukai" sezoną pradėjo netikėta pergale, kitus dvejas rungtynes jie pralaimėjo "Leicester City" ir "Bournemouth" klubams.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Mindinho
Mindinho (Arsenal FC, Lietuva) 08-28 12:51
13 4
Šits tai amžinai nusišneka.
Cituoti
oolookvinc
oolookvinc (Manchester United FC, Argentina) 08-28 14:03
3 0
Manau, kad Bormuthui butu sunkiau pries Arsenala
Cituoti
Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 08-28 14:35
2 0
Taip sako, kad tik nenuvertinti varžovo. Ateis laikas žaisti su United, City ar Chelsea, tai turbūt tą patį sakys. Na o kadangi žaidžiame namie, tai būtinai tik pergalė. YNWA!
Cituoti
Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 08-28 13:33
0 0
Turbūt neatkreipė demėsio į tai, kad West Ham turės žaist be nemažai svarbių žaidėjų, Adrian, Jenkinson, Zarate, neaišku ir ar Sakho galės žaist.
Cituoti
infectiosa (Real Madrid C.F., Liverpool FC) 08-28 15:25
0 2
Flopgersas teisus. Jei ir vėl darys neadekvačius keitimus - neabejoju, kad merks taškus. Nors turbūt nemažiau svarbu ir padorų vienuoliktuką išleisti, kaip tai padarė su lietpalčio komanda. Jeigu ir vėl startas bus toks, kaip pirmose dviejose rungtynėse, tai belieka melstis, kad stebuklo dėka kaip nors įridensim vieną golą ir po to pavyks kaip nors atsimušt.
Cituoti