B. Rodgersas G. Johnsoną ir L. Leivą nori išlaikyti "Liverpool" gretose

„Liverpool“ strategas Brendanas Rodgersas pareiškė norintis savo ekipoje išlaikyti su išvykimu pastaruoju metu nuolat siejamus Gleną Johnsoną bei Lucasą Leivą.

Gynėjo pozicijoje rungtyniaujančio Johnsono sutartis su klubu baigs galioti šią vasarą ir juo susidomėjimą jau parodė „Roma“, tuo tarpu Milano „Inter“ domisi „raudonųjų“ saugu Lucasu.

Nepaisant to, komandos vairininkas sako, jog abu žaidėjai Mersisaide yra reikalingi.

„Negalime kitą sezoną leisti išvykti trims ar keturiems futbolininkams. Stengsimės išlaikyti juos visus“ – goal.com pasakojo šiaurės airis.

„Stevenas [Gerrardas] bus didžiulė netektis – praradęs tokią asmenybę bei žaidėją susilpnėtų bet kuris klubas. Vis dėlto, reikia judėti toliau.“

„Tam, kad jaunesni futbolininkai tobulėtų, komandoje turi būti ir labiau patyrusių žmonių. Negalima remtis vien tik jaunuoliais.“

„Norime išlaikyti tiek Johnsoną, tiek Lucasą.“

Taip pat strategas pridūrė nematantis priežasčių, kodėl Glenas Johnsonas turėtų nepratęsti sutarties su „Liverpool“ ir išreiškė viltį, jog anglas liks klube ir po šio sezono.

Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 01-24 11:03
4 0
Lucas Leiva reikia stengtis išlaikyti. Tuo labiau, kad dabar geros formos.
Cituoti
Dipsis_Champ4on_1894
Dipsis_Champ4on_1894 (Manchester City FC, Lietuva) 01-24 13:30
3 1
Kokiu beprociu reikia buti, kad noreti Johnsona pasilikti.
Cituoti
Thomasz
Thomasz (F.C. Internazionale Milano) 01-24 13:02
2 2
Rodgersas butu geras, jei atiduotu mums Leiva, nes vis tiek siame sezone nieko nelaimes, o mums reikia Seria A podiumo, kad i CL patekti.
Cituoti
HeatPool
HeatPool (Liverpool FC, Lietuva) 01-24 11:58
0 1
Johnsona manau reiktu mest
Cituoti
Demigod (Liverpool FC, Nyderlandai) 01-24 14:18
2 5
Interui gerokai toliau CL yra, nei Liverpool. O ir šiaip jei treniruos Mancini, tai dar ilgą laiką nebus galimybių patekt į tą top 3, nes vis tik labai ribotas treneris.
Cituoti