"Atlanto" ir "Palangos" akistatoje nugalėtojas nepaaiškėjo (VIDEO)

„Palangos“ futbolininkai trečią kartą šį sezoną baigė rungtynes identišku rezultatu, kuris Valdo Trakio kariaunos sąskaitą papildė vienu tašku. Čempionato debiutantai 5-ojo turo susitikime sugebėjo atsilaikyti prieš Klaipėdos „Atlantą“ ir sužaisti lygiosiomis 1:1.

Scenarijus, kaip įprasta, buvo beveik identiškas. Klaipėdiečiai mačo pradžioje ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau bene pirmos oponentų atakos metu praleido įvartį.

9-ąją minutę po pakelto kampinio „Atlanto“ naujokas iš Brazilijos Leandro Da Silva nesėkmingai išmušė kamuolį galva, nukreipdamas jį į savo vartus. Netrukus „Palangos“ saugas Yvenas Moyo prasiveržė arčiau vartų, tačiau smūgis pažeme vartininkui Pavelui Doroševui daug vargo nesukėlė.

21-ąją minutę atlantiečiams pavyko atstatyti pusiausyvą. Klaipėdiečiai įžaidė kampinį, Anilas Kočas iš dešiniojo krašto atliko perdavimo į baudos aikštelę, kur nuo varžovo atitrūkęs Edvinas Baniulis tiksliai smūgiavo vienu lietimu. Jaunasis puolėjas tokiu būdu pasižymėjo antrame mače iš eilės.

Kiek vėliau šeimininkai sukūrė dar vieną progą. Kontratakos metu Donatas Kazlauskas prasiveržė arčiau vartų, bet smūgis kaire koja skriejo pro šalį.

Antrame kėlinyje didesnę iniciatyvą turėjo „Atlantas“, savo ruožtu, „Palanga“ kantriai gynėsi. Michailas Kaliadka ir po keitimo aikštėje pasirodęs Rokas Filipavičius atliko gana pavojingus tolimus smūgius, o svečių vartininkas Antonas Cvetkovas, atrėmęs porą varžovų smūgių, sykį grubiai suklydo.

Po pakelto kampinio vartininkas iš Rusijos nesėkmingai iškumščiavo kamuolį, kuris atšoko šalia D. Kazlausko. „Atlanto“ saugas laiku susiorientavo ir atliko smūgį, tačiau į pustuščius vartus nepataikė.

Dvikovos pabaigoje šį sezoną debiutavo „Palangos“ puolėjas Donatas Konikas, o rezultatyviausias komandos žaidėjas Simonas Urbys prieš save išvydo visiškai nereikalingą raudoną kortelę. Futbolininkas pirmą geltoną kortelę užsidirbo, kai taranavo „Atlanto“ vartininką Pavelą Doroševą, antrasis įspėjimas buvo skirtas už kalbas su teisėju.