"Atlantas" įveikė "Bangą", "Trakai" išplėšė tašką prieš žalgiriečius (VIDEO)

2014-05-07 19:15:00

Lietingą trečiadienį Lietuvoje tęsiasi 12-asis "SMScredit.lt A lygos" turas, kuriame sužaistos dvejos rungtynės.

Gargždų miesto stadione akis į akį susitiko "Banga" prieš Klaipėdos "Atlantą". Įtikinamą pergalę rezultatu 0-2 iškovojo Lietuvos vicečempionai.

Pirmojo kėlinio pabaigoje svečių ekipą į priekį išvedė Edgaras Žarskis, o galutinį tašką 63-ąją minutę padėjo Rokas Krušnauskas.

Kitose rungtynėse Vilniaus "Žalgirui" nepavyko įveikė lygos debiutantų "Trakų". Ekipos išsiskyrė taikiai, 1-1.

78-ąją minutę Jakubas Wilkas išvedė žalgiriečius į priekį, tačiau svečiai nenuleido rankų ir 87-ąją minutę Dzimtry'aus Koubo įvartis lėmė lygiąsias.

"Žalgiris" po lygiųjų išlieka lyderiais. Jų sąskaitoje yra 26 taškai, tačiau "Atlanto" klubas sumažino atsilikimą iki 3 taškų.

Gargždų "Banga" 0 - 2 Klaipėdos "Atlantas"
45' [0 - 1] E.Žarskis
63' [0 - 2] R.Krušnauskas

Vilniaus "Žalgiris" 1 - 1 "Trakai"
78' [1 - 0] J.Wilk
87' [1 - 1] D.Koub