"Atalanta" neišnaudojo šanso pakilti į šeštą vietą, "Fiorentina" jungiasi į kovą dėl vietos Europos lygoje (VIDEO)

„Serie A“ ekipos buvo priverstos sužaisti rungtynes kiek neįprastą dieną. Čempionų lygos šešėlyje atsidūrusios Italijos pirmenybių komandos taip pat surengė ne ką mažiau įdomias rungtynes.

Itin svarbiose rungtynėse, kalbant apie šeštąją vietą, „Sampdoria“ sugebėjo 2:1 (1:0) įveikti „Atalanta“ ekipą.

„Sampdoria“ į priekį įsiveržė dar iki pertraukos, kai 43-ąją minutę įvartį pasiuntė Gianluca Ccaprari.

Po pertraukos „Atalanta“ sugebėjo susikaupti ir 67-ąją minutę po Radaelio Toloi rezultatas tapo lygus. Vis dėlto rungtynių pabaigoje „Sampdoria“ tarė paskutinį žodį, o jo autorius buvo Duvanas Zapata, kurio įvartis ir tapo pergalingu.

Žvelgiant į turnyrinę lentelę, tai dabar abi ekipos turi po 47 taškus. Tačiau jei „Atalanta“ būtų laimėjusi, ji būtų pakilusi į šeštąją vietą.

Medžioklėje dėl šeštosios vietos galima pamatyti ir „Fiorentina“ ekipą, kuri taip pat iškovojo 47-uosius taškus. „Fiorentina“ ganėtinai užtikrintai 2:0 (1:0) įveikė „Udinese“ ekipą.

29-ąją minutę „Fiorentina“ klubą į priekį išvedė Jordanas Veretoutas, kuris puikiai realizavo 11 m baudinį, o 71-ąją minutę antrą rungtynių įvartį įmušė Giovanni Simeone.

„Atalanta“ 1:2 „Sampdoria“
43‘ [0-1] G. Caprari
67‘ [1-1] R. Toloi
84‘ [1-2] D. Zapata

„Udinese“ 0:2 „Fiorentina“
29‘ [0-1] J. Veretpit (11 m baudinys)
71‘ [0-2] G. Simeone

„Genoa“ 2:1 „Cagliari“