"Atalanta" namuose pažemino "AC Milan" ekipą

Sekmadienį tęsiasi 17-ojo "Serie A" turo kovos.

Įspūdingą pergalę namuose iškovojo "Atalanta", kuri net 5:0 sutriuškino "AC Milan" ekipą.

Šeimininkai į priekį išsiveržė jau 10-ąją minutę, kai į baudos aikštelę įsiveržęs Alejandro Gomezas nuginklavo varžovų vartininką. Tai buvo vienintelis įvartis pirmoje mačo dalyje.

61-ąją minutę "Atalanta" ekipos persvarą padvigubino Mario Pašaličius, o dar po poros minučių trečiąjį komandos įvartį pelnė Josipas Iličičius.

Tas pats J. Iličičius 72-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš už baudos aikštelės ribų pradėjo Milano ekipos triuškinimą.

Tašką šiame susitikime 83-ąją minutę padėjo kontratakos smaigalyje atsidūręs Luisas Murielis.

"Atalanta", surinkusi 31 tašką, kol kas žengia penktoje turnyrinės lentelės vietoje, "AC Milan" yra vos dešimtoje.

"Lecce" 2:3 "Bologna"

"Parma" 1:1 "Brescia"