AS: "Real" kitą sezoną susigrąžins penkis jaunus futbolininkus

2019-10-26 14:26:27 La Liga Real Madrid C.F.

Ispanijos sostinėje leidžiamas dienraštis AS skelbia, kad Madrido "Real" klubas kitą sezoną pasitikės savo talentingu jaunimu.

Tituliniame šio dienraščio viršelyje yra penkios pavardės – Sergio Reguilonas, Martinas Odegaardas, Achrafas Hakimi, Takefusa Kubo ir Dani Ceballosas.

Visi penki futbolininkai šiuo metu atstovauja kitoms komandoms, tačiau po sezono baigiasi jų nuomos sutartys. Pasak AS, "Real" nesileis į derybas su klubais ir susigrąžins visas minėtas pavardes į savo komandą.

Labiausiai yra laukiamas M. Odegaardas, kuris šį sezoną spindi "Real Sociedad" ekipoje. Pats norvegas iki šiol kalba apie dviejų metų nuomos sutartį, tačiau "baltieji" norvego nori jau kitame sezone.

S. Reguilonas ir A. Hakimi sustiprins gynybos kraštus, o D. Ceballosas galimai grįš į Luka Modričiaus vietą, kurio kontraktas su "Real" baigiasi po šio sezono.

Jaunimui vietą taip pat turėtų atlaisvinti kiti žaidėjai – su išvykimu kitą vasarą bus siejami Isco, Marcelo bei Garethas Bale'as.

AS pabrėžia, kad tokia Madrido komandos politika padės sutaupyti ir įvykdyti pagrindinį Florentino Perezo siekį – įsigyti Kylianą Mbappe.

Įvertinimas: 4 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


TomasHalaMadrid
 TomasHalaMadrid (Real Madrid C.F.) 10-26 19:23
15 0
Nejuokink... Isnomuojami zaidejai ir yra tam, kad juos susigrazint galima butu
Cituoti
 Blue blood 10-26 18:25
2 26
Apgailetina s realas jau Kaip beidziones ziuri i kitus ka kiti daro savo klubuose
Cituoti