"Arsenal" taikiklyje - jaunosios kartos vokiečių žvaigždė

2005-08-20 00:44:00
Naujo vartininko nesėkmingai ieškantis Londono "%c00041" atsisuko į Vokietiją. Arseno Wengero vadovaujamos ekipos taikiklyje atsidūrė dvidešimtmetis Leverkuzeno "%c00008" vartų sargas Rene Adleris (%p00318).

Aukštaūgis vartininkas dėmesį į save atkreipė Pasaulio jaunimo čempionate, kuriame patikimai gynė Vokietijos rinktinės vartus. Sėkmingas pasirodymas neliko nepastebėtas ne tik vartininko tėvynėje, bet ir užsienio šalyse.

"Arsenal" šią vasarą ketina įsigyti vartininką, kuris galėtų deramai konkuruoti dėl vietos komandoje su ne itin patikimai rungtyniaujančiais dabartiniais "kanonierių" vartų sargais - vokiečiu Jensu Lehmanu (%p01551) ir ispanu Manueliu Almunia (%p01045). Anglai jau buvo nusižiūrėję urugvajietį Sebastianą Vierą, bet derybos baigėsi nesėkmingai.

"Žinome apie "Arsenal" susidomėjimą",- teigė vienas "Bayer" vadovų Michaelis Reschke. "Rene yra tvirtas, jaunas vartininkas, kurio kontraktas baigiasi 2006 metais, tad nenuostabu, kad kiti klubai domisi juo".

Leverkuzeno ekipa neslepia norinti pratęsti sutartį, bet pats jaunasis vartininkas teigia, jog nėra visiškai patenkintas dėl trumpo aikštėje praleidžiamo laiko. Pagrindinio "Bayer" vartininko vietos jau ne pirmus metus neužleidžia Hansas Jorgas Buttas (%p00315).

Neoficialiais duomenimis, R.Adlerio paslaugomis taip pat domisi Londono "%c00042" ir Roterdamo "Feyenoord".
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.