"Arsenal" savo stadione pranoko "Man City" futbolininkus (VIDEO)

Vėlyvą pirmadienio vakarą Anglijos "Premier" lygoje įvyko paskutinė 17-ojo turo dvikova.

"Emirates" stadione susigrūmė du šalies grandai - Londono "Arsenal" ir "Manchester City". Arsene'o Wengero auklėtiniai demonstravo geresnį žaidimą ir šventė pergalę rezultatu 2-1.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų aktyviu žaidimu, bet vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai. 33-ąją minutę svečiai iš Mančesterio pajuto "kanonierių" meistriškumą, kai po Mesuto Ozilo perdavimo nuostabų įvartį pelnė Theo Walcottas.

"Arsenal" iki pat pirmojo kėlinio pabaigos kūrė ataką po atakos ir kėlė grėsmę Joe Harto ginamiems vartams. Anglui pavyko atremti kelis itin pavojingus smūgius, tačiau per pridėtą teisėjo laiką puikų perdavimą iš M. Ozilo sulaukęs Olivieris Giroud padidino pranašumą iki dviejų įvarčių.

Antrajame kėlinyje Manuelis Pellegrini nusprendė stiprinti pajėgas ir į aikštę metė krašto puolėją Raheemą Sterlingą. "Miestiečiai" pradėjo spausti šeimininkus ir vienas komandos lyderių Sergio Aguero kelis kartus išbandė Petro Čecho budrumą.

Vėliau žaidimas kiek nurimo, tačiau 82-ąją minutę "Arsenal" sulaukė netikėto įvarčio - iš krašto perdavimo sulaukęs Yaya Toure vienu lietimu nuginklavo P. Čechą. Po pelnyto įvarčio svečių atakos dar labiau suaktyvėjo, bet galutinis rezultatas liko 2-1 ir "Arsenal" šventė pergalę.

A. Wengero treniruojama ekipa lieka antroje vietoje ir nuo lyderių atsilieka 2 taškais, o "Man City" - 6.

"Arsenal" 2 - 1 "Manchester City"
33' [1 - 0] T. Walcott
45' [2 - 0] O. Giroud
82' [2 - 1] Y. Toure