"Arsenal" po intensyvios kovos įveikė "Burnley"
  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
Man city fan 08-17 22:06
5 0
Nors ir city palaikau, bet jie mes rimta issuki tiek liverpool tiek city. Potencialas sios komandos milziniskas
Cituoti
Arty 08-17 17:08
4 1
Ceballos MOTH. Tikras variklis centre. Luiz solidus - įneša taip trūkstamos ramybės, nes moka kamuolį palaikyti, nepanikuoja, techniškas. Be gali atlikti gerą tolimą perdavimą iš gilumos. MN šiandien ne pati geriausia diena. Pepė nedrąsiai įsilieja, bet tikiuosi čia tik pradžia. Willock gerai sezoną pradėjo, Nelson trūksta užtikrintumo. Monreal man visada solidus, nepaisant amžiaus. Aišku, kai žaidžia savo pozicijoje, o ne CB. Auba iššvaistė kelias progas gaila. Bet įvartis irgi praleistas po rikišeto, todėl ateitis šviesi. Kitame ture Liverpool - bus geras žaidimo lygio patikrinimas. Pepė galėtų žaisti, kontratakuojant bus puikus manau. Reikės užtikrinto saugų ir gynėjų darbo.
Cituoti
Tolisso 08-17 17:06
1 21
Gaidjurgiai tas arseanalas
Cituoti
Luizas 08-17 17:06
2 6
Nu va, Luizas atsinese jau viena savo firmine kliurka.
Cituoti
Arsenal FC 08-17 17:05
4 1
Huu. Yra 3 taškai. Prieš Burnley visada sunku fiziškai. Plius dar Arsenalo priešas Deanas teisėjavo. Tai leido kapoti nieko nešvilpdamas. Cebalos tai kosmosas šiandien. Senai tokio techniško centre Arsenal neturėjo. Pepe dar reik laiko.
Cituoti
Nuomonius 08-17 16:49
5 0
O jau porą metų pagaliau norėjau, kad Ceballos paliktų Real, nes ten žaist negauna. Vis dar tikiu, kad ateity bus vienas geriausių saugų.
Cituoti
bob 08-17 16:34
3 0
Arsenalas tai gasdinantis, bet kiek Burnley vartininkas seivu padare irgi nerealu, isvis Burnley pridarys problemu dar daug kam simet, as apakes ziurejau ir nesupratau... Isvykoj sitaip aukstai pries Arsenal lost ir dar presinguot... Matyt tikejosi kliurku is gyneju..
Cituoti