"Arsenal" fanų numylėtiniu tapęs D. Ceballosas: "Jaučiuosi tarsi klube žaisčiau ne pirmus metus"

Šią vasarą į Londono "Arsenal" atvykęs Dani Ceballosas greitai užsitarnavo komandos gerbėjų simpatijas.

Nepakankamai žaidybinio laiko Madrido "Real" klube gavęs 23-ejų metų saugas į Angliją išvyko sezono trukmės nuomos sutartimi. Ispanijos žiniasklaida teigia, kad pats futbolininkas paprašė, jog į sutartį nebūtų įtraukta išpirkos galimybė, tačiau greita fanų meilė ir puiki sezono pradžia gali pakeisti daug žadančio ispano nuomonę.

Interviu "The Guardian" dienraščiui davęs D. Ceballosas pripažino, kad taip gerai savo karjeroje nesijautė jau kurį laiką.

"Man patinka miestas, myliu "Premier" lygą ir "Arsenal" klubą, – teigė futbolininkas. – Esu be galo laimingas būdamas šio puikaus klubo dalimi".

"Praktiškai net nepastebėjau didelio skirtumo tarp Madrido "Real" ir "Arsenal". Fanai čia taip pat yra aistringi, jie tikrai myli futbolininkus.

Man buvo lengva įsilieti į komandą, nes jie leido pasijausti tarsi čia būčiau amžinai. Likau patenkintas tuo, kaip jie priėmė mane. Jaučiu, kad į mane yra dedamos didelės viltys", – tęsė D. Ceballosas.

Jau kurį laiką buvo kalbama, kad D. Ceballosas vietos "baltųjų" komandoje neturi dėl Zinedine'o Zidane'o, kuris paprasčiausiai nėra didelis žaidėjo gerbėjas.

"Turiu būti atviras – per dvejus metus Madride neturėjau nieko panašaus į tai, kaip žaidžiau pirmose dvejose rungtynėse su "Arsenal".

Nežaidžiau daug Madride, tačiau taip pat žinau, jog gavęs progą nepasirodžiau taip, kaip galiu iš tikrųjų. Viskas priklauso nuo pasitikėjimo, kurio aš per tokį trumpą rungtynių skaičių negalėjau gauti", – kalbėjo ispanas.

Madrido "Real" 2017 metais už D. Ceballosą sumokėjo 18 mln. eurų.

Įvertinimas: 6 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Karolics (Real Madrid C.F., Vokietija) 09-12 23:40
20 2
Geras vaikis, butu saunu, kad ir liktu Arsenal'e !
Cituoti
 Saugirdas Liepa 09-13 00:53
3 0
Buten jaunimui tik reikia duoti žaisti
Cituoti