Apie situaciją "Man Utd" rūbinėje prakalbęs M. Rashfordas: "Visi esame pozityvūs"

"Manchester United" visai neseniai pasirašė naują kontraktą su vienu perspektyviausių ekipos žaidėjų Marcusu Rashfordu, kuris komandos garbę gins dar bent iki 2023 metų.

21-erių anglas su komanda jau išvyko į pasiruošimo stovyklą Australijoje, kur surengtos spaudos konferencijos metu atskleidė, kad sprendimas pasirašyti naują kontraktą nebuvo sunkus, o taip pat papasakojo apie komandoje vyraujančias nuotaikas.

"Mano tikslas visada yra tas pats - sugrąžinti klubą ten, kur jam ir vieta. Sprendimas pasirašyti naują kontraktą nebuvo sunkus.

Nuotaika komandoje tokia, kokia ir turi būti - visi esame pozityvūs. Praėjęs sezonas mums nebuvo pakankamai geras. Šiuo metu esame geresnėje situacijoje, nei buvome praėjusį sezoną tokiu pat metu", - kalbėjo M. Rashfordas.

Puolėjas taip pat pasidalino mintimis apie sau keliamus asmeninius tikslus artėjantį sezoną.

"Jaučiuosi sutvirtėjęs fiziškai. Nemanau, kad reikia konkrečių skaičių, nes tikslas visuomet yra pelnyti kuo daugiau įvarčių.

Kalbant apie kitus tikslus, niekada nenorėjau būti puolėju, kuris gali žaisti tik vienoje pozicijoje. Noriu žaisti ir kraštuose. Nuo šešerių metų dirbau tam, kad galėčiau adaptuotis skirtingose situacijose", - sakė M. Rashfordas.

Jaunasis anglas nuo kito sezono bus vienas geriausiai apmokamų "Man Utd" žaidėjų, o jo alga sieks maždaug 200 tūkst. svarų sterlingų per savaitę.

Įvertinimas: 2 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 07-11 11:23
0 0
Jo per menesy 4,5 savaites kart 40000=180000 suklydau tikiuosi Bale liks Real ir los golfa su panase alga,tsi pades Zidanui irgi su atmosfera rubinei :-DDD
Cituoti
 ManUTD! 07-11 10:40
0 0
400k ne 350k,klaidele.
Cituoti
 ManUTD! 07-11 10:28
0 0
Kokie 2 lemai alexis 350 gauna + priedai. Galvojat priedai mokami uz tokia jo forma? Ijunkit mastyma ir patys pasidomekit uzsienio ziniasklaidos informacija,ne gaidoshiaus skleidziama dezinformacija. Jo faktai yra tik tie,kurie jam naudingi.
Cituoti
 ManUTD! 07-11 10:15
0 0
Lukaku su rasfordu panasus? Ka tu vartoji,kolega? Marcus’as long ballu ir erdviu,nuosaliu puolejas,kaip lukaku pliusai nugara zaidimas priimamt kamuoly,turetu but atmetimai,bet pirmas lietimas tragiskas ir pasas,tai lieka tik zaidimas galva. Nebent tu bbi ir pirsta sulygini,tada ir tuos gali palygint.
Cituoti
Bianco
Bianco (SS Lazio, Athletic Club Bilbao) 07-11 09:12
0 0
Man tai keista kaip Sanchez taip nusivažiavo...
Cituoti