Apie "Barcelona" nesėkmę prabilęs L.Van Gaalas: L.Messi turėtų pasižiūrėti į save

2019-06-24 15:09:38 La Liga FC Barcelona

Garsus treneris Louisas Van Gaalas liepė "Barcelona" komandos lyderiui Lioneliui Messi prisiimti dalį kaltės dėl ekipos nesėkmės Čempionų lygos turnyre.

Apie tai olandas kalbėjo leidiniui "El Pais":

"Manau, jog nėra nieko svarbiau už komandinį žaidėją.

O "Barcelona" nuo to kenčia. Galvoju, jog L.Messi turėtų paklausti savęs, kaip nutiko, jog jis ilgą laiką negali triumfuoti UEFA Čempionų lygoje.

Kiek kartų Barselonos ekipa triumfavo šiame turnyre su vadinamu pačiu geriausiu planetos futbolininku? O kiek PSG su Neymaru?

Lionelis yra geriausias individualus žaidėjas, nes jo statistika - neįtikėtina. Tačiau kodėl net penkerius metus nebuvo triumfuota Čempionų lygoje?

Kaip kapitonas jis turi paklausti savęs, kodėl taip nutinka. Manau, jog L.Messi yra taip pat atsakingas už tai, kas vyksta klube, o ne tik treneris.

Savo sudėtyje "Barcelona" turi 30 žaidėjų ir manau, jog Lionelis turėtų taikytis prie komandos, o ne atvirkščiai", - teigė olandas.

Įvertinimas: 25 8
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


OhDude
OhDude (Bayern Munich FC, Vokietija) 06-24 16:10
17 4
Alviduxo stiliumi..
Cituoti
Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 06-24 19:05
17 13
Ka jam pazet? Kad topscoreris visur kur imanoma ?
Cituoti
 Kamazas79 06-24 22:39
7 11
Nespaudinekit tu laiku ženyn nes juokas ima niekas nenori teisybes pripažint bet tai normaluDD
Cituoti
 Kamazas79 06-24 22:35
7 28
Nu viskas seniai aisku Ronaldo daug geresnis!!! Uz messi kiek ronaldo klubu pakeites visur ima trofejus!! O messi apsikakojes iki kulnu sedi toj barsoj ir neiko y anglija tegu ateina sulauzytu is karto????????????
Cituoti